REKLAMA

Legionowo

różne »

 

Chwalimy, ale...

  25 maja 2002

Na początek najważniejsze: serwisy internetowe Legionowa, Jabłonny, powiatu legionowskiego, gminy Nieporęt i kilku innych gmin powiatu są zaskakująco profesjonalne.

REKLAMA

Zawierają wiele bardzo ważnych, ciekawych i potrzebnych informacji. Nie są suchym informatorem urzędowym o tym, co możemy załatwić i w którym pokoju. Przeglądanie tych witryn nie jest nudne, jak na przykład szukanie czegoś na stronie gminy Warszawa-Centrum.

Na www.legionowo.pl i www.jablonna.pl znajdziemy m.in. podstawowe dane na temat danego rejonu i okolic, informacje kulturalne, historyczne, liczne stare i współczesne zdjęcia, opisy ze zdjęciami zabytków, także przyrody. Nie umkną naszej uwadze nowiny lokalne, ważne informacje urzędowe i wiele innych. Serwis Legionowa działa blisko dwa lata, Jabłonny ruszył miesiąc temu. Oba wykonał Adam Podemski. Jest on zresztą także autorem innych regionalnych serwisów.

Obiecane "ale":... Niedopuszczalne naszym zdaniem jest niezamieszczenie wśród aktualności informacji o odwołaniu prezydenta miasta na stronie Legionowa. To szokuje. Kojarzy się z cenzurą. Analogii nie szukamy. Prosimy o poprawę. Tak dobry serwis nie powinien sobie na to pozwalać.

"Ale" drugie techniczne. Ponieważ wiedzieliśmy, że niegdyś sekretarzem powiatu była pani Irena Szymczyk, chcieliśmy się dowiedzieć, kiedy przestała nim być. W tym celu wpisaliśmy "Szymczyk" w wyszukiwarce na stronie www.powiat-legionowski.pl. Otrzymaliśmy dwa wyniki wyszukiwania. Niestety na żadnej z podanych stron nie stwierdziliśmy nawet szukanego ciągu znaków. Obie wyszukane podstrony zawierały nazwisko nowej pani sekretarz. Drobiazg w porównaniu z pierwszym "ale"...

Bartek Wołek

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy