REKLAMA

REKLAMA

Wola

inwestycje

 

Co powstanie na szczycie nowego wieżowca? Już wszystko jasne

  23 lutego 2023

Co powstanie na szczycie nowego wieżowca? Już wszystko jasne
źródło: materiały prasowe

Firma eventowo-konferencyjna Villa Foksal podpisała umowę na wynajem dwóch najwyższych pięter biurowca Skyliner na warszawskiej Woli. Na piętrach 41. i 42. powstanie miejsce do organizacji wydarzeń o powierzchni 830 m2. Otwarcie centrum konferencyjnego planowane jest na wrzesień.

REKLAMA

Villa Foksal reklamuje się jako firma od ponad 25 lat zapewniająca swoim gościom wyjątkowe przeżycia, która dzięki wysokiej jakości obsługi i wyśmienitej kuchni stała się jednym z najlepszych przedsiębiorstw wynajmowanych do organizacji prestiżowych wydarzeń i konferencji w Warszawie, a także innych miastach Polski. Wśród jej klientów są takie firmy, jak: Dior, mBank, Siemens, TVN czy Credit Suisse.

Centrum eventowe w Warszawie

Nowe centrum eventowo-konferencyjne w Skylinerze przy rondzie Daszyńskiego będzie stanowiło dopełnienie dotychczasowej oferty firmy, czyli istniejącej oranżerii i ogrodu Villa Foksal znajdującej się przy ul. Jeden z najwyższych wieżowców w Polsce gotowy Jeden z najwyższych wieżowców w Polsce gotowy
Skyliner przy rondzie Daszyńskiego otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Co znajdzie się wewnątrz?
Foksal 3/5 w Śródmieściu. Na ostatnich piętrach Skylinera będzie można zorganizować imprezy firmowe, konferencje, spotkania branżowe, a także wydarzenia prywatne. Autorem projektu wnętrz jest studio architektoniczne MIXD. Nowe centrum będzie oferowało najnowocześniejsze technologie multimedialne, w pełni wyposażoną kuchnię oraz widok na warszawską Wolę z wysokości 165 metrów nad poziomem ulicy.

- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z naszej nowej przestrzeni w budynku Skyliner, którego lokalizacja w biznesowej dzielnicy Warszawy oraz ponadczasowa architektura uzupełnią naszą ofertę przy ul. Foksal. Dzięki temu będziemy w stanie świadczyć komplementarne usługi dla naszych klientów - chwali się Paweł Chmielewski, właściciel Villi Foksal.

Kup bilet

Nowy wieżowiec w Warszawie

195-metrowy Skyliner to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie wieżowców w Warszawie. Budynek wzniesiony przez Grupę Karimpol jest zasilany w całości z odnawialnych źródeł energii i oferuje 49 tys. m2 powierzchni biurowej oraz handlowej na 42 kondygnacjach.

- Ze względu na pandemię dość długo szukaliśmy operatora tej powierzchni, który z jednej strony będzie oferował usługi dla naszych najemców, a z drugiej pozostanie otwarty na miasto. Villa Foksal spełnia oba te warunki i już od września będzie można zorganizować u nas wydarzenia biznesowe oraz prywatne według zapotrzebowania - mówi Jarosław Prawicki, dyrektor wykonawczy w firmie Karimpol Polska.

(jok)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA