Burza na Bemowie, oberwanie chmury na Woli
9 lipca 2015
Anomalie pogodowe są coraz bardziej uciążliwe. Najpierw jest gorąco, po chwili leje deszcz. Tak też było w czwartkowe popołudnie.
Wieżowce staną na stadionie Sarmaty?
Na Sarmacie od lat już nikt nie gra w piłkę. Można pospacerować z psem, odetchnąć pośród zieleni. Teraz mają tam stanąć apartamentowce. - Nie możemy do tego dopuścić - apeluje Aneta Skubida, lokalna aktywistka.
- Dzięki ulewie na Woli można odetchnąć. To jak ożywczy prysznic dla miasta - pisze z kolei pan Jerzy, którego oberwanie chmury zastało w autobusie linii 105 na Kasprzaka.
(PB)
.










































