W bagażniku kradzione buty i narkotyki. Dwóch zatrzymanych
dzisiaj, 15:00
Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego na Bemowie zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 47 i 24 lat. W ich samochodzie znaleziono narkotyki oraz kilkadziesiąt par butów skradzionych z podziemnego garażu. Obaj usłyszeli zarzuty.
Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego na Bemowie zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 47 i 24 lat w związku z posiadaniem narkotyków. Funkcjonariusze ujawnili przy nich marihuanę, mefedron oraz amfetaminę.
W trakcie przeszukania bagażnika Audi, którym poruszali się mężczyźni, policjanci znaleźli kilkadziesiąt par butów. Jak ustalono, obuwie zostało skradzione dwa dni wcześniej z podziemnego garażu.
Zarzuty za kradzież i posiadanie narkotyków
Zatrzymani trafili do policyjnej celi. Funkcjonariusze dotarli do właściciela skradzionego mienia i przekazali mu odzyskane rzeczy.
Po zgromadzeniu materiału dowodowego 47-latek usłyszał zarzuty kradzieży oraz posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych. Jego 24-letni znajomy odpowie za posiadanie środków odurzających.
Czynności w sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie.
Red








































