Będzie co pić
1 września 2001
Gmina Targówek zamierza oddać do użytku nowe ujęcia wody oligoceńskiej. Jedno znich powstanie w pobliżu teatru Rampa w Parku Wiecha.
Bródno od nowa. Kondratowicza ma być zieloną aleją
Nabierają tempa prace nad odtworzeniem głównej ulicy Bródna po budowie metra. Drogowcy rozpoczęli poszukiwanie... ogrodników.
Z uwagi na nienajlepszą jakość wody w Warszawie taka inwestycja była bardzo potrzebna - dodaje Krzyżowski.
Drugie planowane ujęcie powstanie na Bródnie na terenie Ogródka Jordanowskiego przy ulicy Suwalskiej. Obecnie trwa projektowanie ujęć. Plany mają obejmować wszystkie etapy inwestycji, od badań hydro-geologicznych po wykonawstwo. Przygotowanie dokumentacji kosztować będzie około 230 tysięcy zł. Ten etap ma zostać zakończony w listopadzie bieżącego roku. Prace budowlane ruszą w przyszłym roku.
bw
.





































