REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Puls Warszawy

różne

 

Badania densytometryczne

  17 lipca 2002

W ramach akcji "Osteoporoza - poznaj swojego wroga" w Warszawie odbędą się densytometryczne badana gęstości kości. Dzięki firmie farmaceutycznej Polfa Kutno, która dofinansowuje badania, wszyscy chętni będą mieli okazję zbadać stan swoich kości za minimalną opłatą.

REKLAMA

Badania odbędą się 26 lipca w przychodni rejonowej przy ulicy J. Dąbrowskiego 75a w godzinach 8°°-16°°. Pacjenci będą mogli zbadać szyjkę kości udowej już za 45 zł. Badanie kości przedramienia będzie można wykonać za 10 zł. 30 lipca w przychodni rejonowej przy ulicy Jadźwingów 9, między 8°° a 16°° odbędzie się badanie nadgarstka. Koszt tego badania to 10 zł.

Osoby ze stwierdzonym ubytkiem kostnym zostaną skierowane do gabinetu lekarskiego, gdzie skorzystają z bezpłatnych konsultacji. Dodatkowo wszyscy uczestnicy badań otrzymają również bezpłatne materiały informacyjne na temat leczenia i profilaktyki osteoporozy.

Osoby zainteresowane proszone są o zapisanie się na badania pod warszawskim numerem Edukacyjnego Telefonu Vicalvitu (022) 848-76-61, który działa w dni powszednie w godzinach 14°°-17°°. Lekarze obsługujący Edukacyjny Telefon Vicalvitu służą także fachową poradą na temat osteoporozy i jej profilaktyki.


26 lipca "osteobus" odwiedzi Warszawę

Ogólnopolska akcja informacyjno-edukacyjna "Osteoporoza - poznaj swojego wroga" prowadzona jest przez firmę farmaceutyczną Polfa Kutno od września 2001 roku. Jej celem jest umożliwienie jak największej liczbie osób wykonania badań densytometrycznych oraz szeroko pojęta edukacja z zakresu profilaktyki i leczenia osteoporozy.

Dodatkowe informacje: Magdalena Figurna
On Board public relations
tel. (0-prefiks-22) 853-78-78
faks (0-prefiks-22) 848-81-29
OSTEOPOROZA
poznaj swojego
wroga
 

Komentarze (1)

# Kazmierzek

10.05.2021 10:46

Pomyśleć, że było to taki kawałek czasu temu. Pamiętam jak w ramach akcji "Osteoporoza - poznaj swojego wroga", przeprowadziłem to densytometryczne badanie gęstości kości w Warszawie i wyszła mi wtedy osteoporoza, ale teraz jestem pod stalą opieką lekarza. Powinno być więcej tego typu akcji gdzie za daromo i od reki mogą przebadać ludzi na różne choroby, bo jak sie patrzy na te kolejki w nfz to czlowiek traci checi i nie widzi sensu aby sie tym zajmowac...
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA