REKLAMA

Targówek

kronika policyjna »

 

Kradzieże rowerów przy Atrium Targówek. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

  17 listopada 2023

alt='Kradzieże rowerów przy Atrium Targówek. Rozpoznajesz tego mężczyznę?'
źródło: KRP VI

Na przełomie sierpnia i września w odstępie dwóch dni ze stojaków rowerowych na terenie galerii handlowej Atrium przy Głębockiej zginęły dwa rowery. Policja publikuje wizerunek mężczyzny, który najprawdopodobniej nimi odjechał.

REKLAMA

Policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu na Bródnie prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży rowerów 31 sierpnia i 2 września br. przy ul. Głębockiej 13 i 15. Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych? Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych?
Co możesz zrobić, by zapobiegać chorobom gardła, chrypce i innym dolegliwościom, które utrudniają normalne funkcjonowanie?
Jest to teren przylegający bezpośrednio do galerii handlowej Atrium Targówek.

Ukradziono dwa rowery w odstępie dwóch dni

Policjanci zabezpieczyli monitoring z wizerunkiem mężczyzny podejrzewanego o te kradzieże. Niestety zdjęcia są fatalnej jakości, zaś twarzy kompletnie na nich nie widać. Można jedynie próbować dokonać rozpoznania po sylwetce i ubiorze, jednak i to jest bardzo trudne. Na zdjęciach widzimy raczej wysokiego i szczupłego mężczyznę. Najpewniej ruda lub brunatna broda, szara czapeczka z daszkiem. W tych dniach miał na sobie pomarańczową i ciemnego koloru bluzę prawdopodobnie z kapturem, szare lub beżowe spodnie, ciemny plecak i sportowe ciemne obuwie z białą podeszwą.

Wstąp do księgarni

Policja z Bródna zapewnia anonimowość

Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyznę ze zdjęć, proszony jest o kontakt z dyżurnym komisariatu przy ul. Chodeckiej 3/5 lub policjantem prowadzącym tę sprawę pod nr tel. 47 723-81-52. Informacje można także przesyłać pod adresem e-mail: kp-targowek.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.

JR

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Boże Narodzenie 2023
Boże Narodzenie 2023