REKLAMA
REKLAMA

Praca

23.04.2018 12:10 #ilka
Kochani mam do was pytanie z jakich kreatorów CV najczęściej korzystacie? Czy ktoś z was korzystał z https://szybkiecv.pl/? Co o nim sądzicie?
23.04.2018 13:01 #Wilhelm Von Klotz Paschke
Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....
24.04.2018 17:28 #ilka
Współczuje Tobie frajerze... Ja zarabiam w granicach 10 tys miesięcznie na tym porobkowaniu nie wychodzac z domu a Ty miernoto ledwo koniec z koncem wiazesz i glupoty wypisujesz... BUAHAHA FRAJER
25.04.2018 10:06 #anty spam..
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
27.04.2018 13:31 #ilka
Ale ja juz to slyszalam, nie umiesz nic nowego napisac tylko kopiowac rymowanki ?
REKLAMA
27.04.2018 13:31 #ilka
Jestem gotowa do walki na przechwalki - bede sie reklamowac az po grob
27.04.2018 13:32 #ilka
Czeka nas walka, kto pierwszy kipnie ten wygra...
27.04.2018 13:32 #ilka
Od dzisiaj wiecej reklam sie zacznie.. WIWAT WIWAT ILKA !

www.onet.pl
27.04.2018 14:41 #tomcio34
ludzie mają dość taniej reklamy kiepskich firm, nie dziw się więc
weź się za normalną robotę a nie siedzisz i spamujesz na darmowym portalu hahahahhah
27.04.2018 17:14 #ilka
Chodź Tomcio do mnie, zabierz Wilhelma - od wczoraj jestem tutaj stałym spamerem, non stop byle co...
I co najlepsze ZA DARMO - kto chce sie reklamowac niech mi pisze za darmo go tutaj bede wklejac, wszedzie calymi dniami i godzinami !! :)
27.04.2018 17:19 #ilka
Gdzie jesteś ?
#Wilhelm Von Klotz Paschke

Chodź do mamusi... Po loda ! :)

www.roksa.pl
27.04.2018 23:07 #Gonert55
Widać ubodło speca od reklamy sze.ptanej, siedzi wku.rwi.ony. czy jesteś jednym z tych słoi, bez wykształcenia?
Nie umiesz nic więcej, więc wklejasz linki na darmowym portalu, starczy na kaszanę z biedry ?
30.04.2018 11:34 #Ilka
Ja żem dzisiaj STEJKI zjadła - wypłata dziesiec tysiecy miesiac w miesiac za reklame splywa - nie to co ty Gonert, Wilhelm Von Klotz Paschke - to jedna i ta sama osoba..

Ile Ci płacą za spamowanie ? A nie Ty ześ chory wlasciciel - zamknij forum badz nie... Miejsc do reklam miliony, nikt mi nie odbierze grubego hajsu ktory czepie z miesiaca na miesiac.. BUAHAHA - frajerzy...

www.reklamyrzadza.pl
30.04.2018 11:57 #syf reklamaa
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
30.04.2018 12:50 #Ilka
Moje Cycki są na wysokim poziomie, uwielbiam je.. Chciałbyś zobaczyć ?

www.kochamreklamy.pl
REKLAMA
30.04.2018 13:08 #jurek_wol
ktoś tu komuś chyba bardzo szkodzi ? chyba prawda boli........barany od reklamy.
Fajnie by było rozpropagować anty reklamowe działania na wielu portalach.....ja osobiście mam już dość takiej nachalnej reklamy
30.04.2018 13:38 #Ilka
Jurek Syf Gonert i mój kochanek Wilhelm Von Klotz Paschke - jedna osoba cztery wcielenia... BUAHAHA - zaszkodzić to może Ci tata jak Rano Tobą pomiata :D

Kazdy oze jak moze, dopoki tego nie zrozumiesz nic z tego.. Form reklamy sa setki, fora to tylko jedno z wielu...

W dobie internetu brak reklamy jest nie mozliwy... Musieli by zamknac caly internet.

www.WilhelmVonKlotzPaschke.pl
30.04.2018 13:48 #vilhelm
"niemożliwy"....... piszemy RAZEM !!!

i kto ci płaci ośle po gimbazie
30.04.2018 22:50 #Klarciiiia
Olej człowieku sz.mate od reklamy, nie ruszaj główna bo śmierdzi
01.05.2018 15:05 #ilka
#vilhelm

Twoja stara mi płaci w denarach... BUAHAHA
02.05.2018 22:30 #Kesssha
Wracaj słoju na kasę do biedrony
09.05.2018 10:21 #ilka
Wróciłam z wczasów moi drodzy, gdzie kolega WilHELM ? Czekam Skarbie ;*

www.wczasypodgrusza.pl
09.05.2018 11:43 #syf reklamaaaaaa
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. ..
10.05.2018 15:48 #ilka
O nieee... SYFIE ? ALe to już było i nie wróci więcej... Wymyślił byś coś nowego Wilhelm a nie marudził, ja to robię żeby Cię podenerwować a Ty to co ? Więcej czułości KOCHANIE ? Wieczorem będzie obciąganie :D

www.obciagneCIzadarmo.pl
10.05.2018 18:36 #KolorowyMłyn
Jak widać ktoś bardzo wkurza głąba od reklamy, głąb stara się i prowokuje a inteligentny kolo głąba zlewa ciepłym moczem hahaha
15.05.2018 16:45 #ilka
Wilhelm... Czemu zmieniasz nick ? Mam rozumieć że lubisz posuwać tatę na Młyna ? Buahaha

Ja czepię kasę dzień w dzień - tysiace lecą - nowe BMW Z salonu odebrane, 4 mieszkania są a Ty ledwo ciągniesz tacie pałe... hahaha

www.ssij.pl
15.05.2018 21:06 #Bagson
Do ścieku śmieciu od taniej reklamy na darmowym portalu
16.05.2018 15:02 #ilka
Bagson Makson trala lala pójdę w lewo potem w prawo i znowu tu wrócę JESTEM PIZDĄ OD TANIEJ REKLAMY wolę to niż obciąganie drutów - trala lala lala lala.. Wróć WILHELM - zrobię Ci loda gratis..

Zacznijcie moderować wpisy jak chcecie mieć kase z tego... FRAJERZY BUAHAHA

www.tustolicatoFRAJERZY.pl
16.05.2018 15:17 #wilchelm
jestem za moderowaniem wpisów, także tych z linkami i reklamami, powinny być natychmiastowo usuwane
18.05.2018 10:03 #ilka
Cześć Kochanie Wilhelmie :* wpadnij wieczorem na jakieś obciąganko :D

Czyli mam rozumieć Wilhelm ze sam moderujesz wpisy piszac spamowe teksty bo Cię to irytuje że aministratorzy nic nie działają w tym temacie.. Niestety jak coś zrobią powstaną dziesiątki innych stron tego typu podobnych i tak w kółko Macieja.. Nic z tym nie zrobisz niestety !
18.05.2018 12:30 #Wilhelm Von Klotz Paschke
Droga Ilko,
z wieczornego obciąganka raczej nic nie będzie, codziennie obciaga mi mój chłopak Horst von Sraczke.
Ale dzięki za pamięć i zaproszenie
26.06.2018 14:14 #ilka
Wilhelmie drogi,

Cóż ty mój ubogi biedaku bezemnie poczyniałeś ? Obciąganka spróbowałeś ? Nachlapałeś gębę spermą pełną ?
Nic się nie wstydź taki już los Twój.. Bo na smaczek raz do buzi raz w du-paczek.. :D

www.ilka.pl

20/1000 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - SPRZEDAM ZA GROSZE
 SKUP AUT BMW WARSZAWA I OKOLICE DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY TEL 739-222-111 e-mail 24skup@wp.pl ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ http://autoskupwawa.pl/skup-aut-bmw.html SKUP AUT KUPIĘ BMW E30 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW SKUP AUT KUPIĘ BMW E34 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW SKUP AUT KUPIĘ BMW E36 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW SKUP AUT KUPIĘ BMW E38 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW SKUP AUT KUPIĘ BMW E39 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW SKUP AUT KUPIĘ BMW E60 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW

Usługi transportowe
 Nasza firma oferuje transport międzynarodowy towarów oraz organizuje przeprowadzki na wyspę Majorkę, Ibizę, Wyspy Kanaryjskie. Zapewniamy cały zakres usług: transport na Majorkę, Ibizę, Wyspy Kanaryjskie lub z Majorki, Ibizy, Wysp Kanaryjskich w wybrane przez klienta miejsce; demontaż, pakowanie, zabezpieczanie rzeczy na czas transportu; na życzenie klienta magazynowanie mienia. Posiadamy auta dostawcze, ciężarowe, chłodnie, plandeki, izotermy, blaszaki różnej wielkości i o różnej specyfikacji. Organizujemy przeprowadzki z Polski na Majorkę, Ibizę, Wyspy Kanaryjskie; z Majorki, Ibizy, Wysp Kanaryjskich do Polski ale również na liniach takich jak: Anglia - Majorka, Niemcy - Majorka, Francja - Majorka I wiele innych. Jako specjaliści w branży transportowej zapewniamy fachowe doradztwo, rzetelną obsługę i pomoc w planowaniu i organizacji transportu lub przeprowadzki. Zapraszamy do współpracy! Telefon: 696126142 Telefon: 506 525 960 E mail: jupiter.transport@wp.pl www.jupiter-transport.pl

Lokal użytkowy sprzedam
 CITIHAUS oferuje oddłużanie i ochronę prawną obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości. Zapewniamy kompleksową pomoc dla klientów banków posiadających kredyty hipoteczne, również walutowe. Koszty z tytułu sprzedaży nie obciążają klientów. Negocjujemy z wierzycielami oraz współpracujemy z instytucjami finansowymi. Skontaktuj się z nami: Tel: 571-360-354 E-mail: ewelina.swietek@citihaus.pl www.citihaus.pl

Porady prawne
 Radca prawny Marek Zarządzki w Warszawie podejmie się prowadzenia obsługi prawnej obsługi prawnej Spółki z o. o.. Posiadam praktykę z zakresu świadczenia obsługi prawnej spółek, m.in. branży doradczej, budowlanej, handlu, usług, transportu, funduszy unijnych, księgowej, produkcyjnej, ubezpieczeniowej. Specjalizacja: prawo gospodarcze, cywilne, handlowe, pracy, zamówień publicznych.Oferta Kancelarii Radcy Prawnego Marek Zarządzki obejmuje: - Kompleksową obsługę prawną firmy i działalności gospodarczej, - Opinie prawne dotyczące przedkładanych spraw, - Porady prawne na temat spraw i zdarzeń, - Prowadzenie spraw sądowych w sądzie cywilnym, sądzie karnym, w sądzie administracyjnym, - Reprezentowanie strony w postępowaniu przed Urzędem i Instytucjami Państwowymi, - Realizowanie zadań Obrońcy i Adwokata z Urzędu, świadczenie pomocy prawnej z urzędu, - zastępstwo procesowe w Sądach w Warszawie.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.