REKLAMA
REKLAMA

Praca

23.04.2018 12:10 #ilka
Kochani mam do was pytanie z jakich kreatorów CV najczęściej korzystacie? Czy ktoś z was korzystał z https://szybkiecv.pl/? Co o nim sądzicie?
23.04.2018 13:01 #Wilhelm Von Klotz Paschke
Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....
24.04.2018 17:28 #ilka
Współczuje Tobie frajerze... Ja zarabiam w granicach 10 tys miesięcznie na tym porobkowaniu nie wychodzac z domu a Ty miernoto ledwo koniec z koncem wiazesz i glupoty wypisujesz... BUAHAHA FRAJER
25.04.2018 10:06 #anty spam..
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
27.04.2018 13:31 #ilka
Ale ja juz to slyszalam, nie umiesz nic nowego napisac tylko kopiowac rymowanki ?
REKLAMA
27.04.2018 13:31 #ilka
Jestem gotowa do walki na przechwalki - bede sie reklamowac az po grob
27.04.2018 13:32 #ilka
Czeka nas walka, kto pierwszy kipnie ten wygra...
27.04.2018 13:32 #ilka
Od dzisiaj wiecej reklam sie zacznie.. WIWAT WIWAT ILKA !

www.onet.pl
27.04.2018 14:41 #tomcio34
ludzie mają dość taniej reklamy kiepskich firm, nie dziw się więc
weź się za normalną robotę a nie siedzisz i spamujesz na darmowym portalu hahahahhah
27.04.2018 17:14 #ilka
Chodź Tomcio do mnie, zabierz Wilhelma - od wczoraj jestem tutaj stałym spamerem, non stop byle co...
I co najlepsze ZA DARMO - kto chce sie reklamowac niech mi pisze za darmo go tutaj bede wklejac, wszedzie calymi dniami i godzinami !! :)
27.04.2018 17:19 #ilka
Gdzie jesteś ?
#Wilhelm Von Klotz Paschke

Chodź do mamusi... Po loda ! :)

www.roksa.pl
27.04.2018 23:07 #Gonert55
Widać ubodło speca od reklamy sze.ptanej, siedzi wku.rwi.ony. czy jesteś jednym z tych słoi, bez wykształcenia?
Nie umiesz nic więcej, więc wklejasz linki na darmowym portalu, starczy na kaszanę z biedry ?
30.04.2018 11:34 #Ilka
Ja żem dzisiaj STEJKI zjadła - wypłata dziesiec tysiecy miesiac w miesiac za reklame splywa - nie to co ty Gonert, Wilhelm Von Klotz Paschke - to jedna i ta sama osoba..

Ile Ci płacą za spamowanie ? A nie Ty ześ chory wlasciciel - zamknij forum badz nie... Miejsc do reklam miliony, nikt mi nie odbierze grubego hajsu ktory czepie z miesiaca na miesiac.. BUAHAHA - frajerzy...

www.reklamyrzadza.pl
30.04.2018 11:57 #syf reklamaa
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
30.04.2018 12:50 #Ilka
Moje Cycki są na wysokim poziomie, uwielbiam je.. Chciałbyś zobaczyć ?

www.kochamreklamy.pl
REKLAMA
30.04.2018 13:08 #jurek_wol
ktoś tu komuś chyba bardzo szkodzi ? chyba prawda boli........barany od reklamy.
Fajnie by było rozpropagować anty reklamowe działania na wielu portalach.....ja osobiście mam już dość takiej nachalnej reklamy
30.04.2018 13:38 #Ilka
Jurek Syf Gonert i mój kochanek Wilhelm Von Klotz Paschke - jedna osoba cztery wcielenia... BUAHAHA - zaszkodzić to może Ci tata jak Rano Tobą pomiata :D

Kazdy oze jak moze, dopoki tego nie zrozumiesz nic z tego.. Form reklamy sa setki, fora to tylko jedno z wielu...

W dobie internetu brak reklamy jest nie mozliwy... Musieli by zamknac caly internet.

www.WilhelmVonKlotzPaschke.pl
30.04.2018 13:48 #vilhelm
"niemożliwy"....... piszemy RAZEM !!!

i kto ci płaci ośle po gimbazie
30.04.2018 22:50 #Klarciiiia
Olej człowieku sz.mate od reklamy, nie ruszaj główna bo śmierdzi
01.05.2018 15:05 #ilka
#vilhelm

Twoja stara mi płaci w denarach... BUAHAHA
02.05.2018 22:30 #Kesssha
Wracaj słoju na kasę do biedrony
09.05.2018 10:21 #ilka
Wróciłam z wczasów moi drodzy, gdzie kolega WilHELM ? Czekam Skarbie ;*

www.wczasypodgrusza.pl
09.05.2018 11:43 #syf reklamaaaaaa
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. ..
10.05.2018 15:48 #ilka
O nieee... SYFIE ? ALe to już było i nie wróci więcej... Wymyślił byś coś nowego Wilhelm a nie marudził, ja to robię żeby Cię podenerwować a Ty to co ? Więcej czułości KOCHANIE ? Wieczorem będzie obciąganie :D

www.obciagneCIzadarmo.pl
10.05.2018 18:36 #KolorowyMłyn
Jak widać ktoś bardzo wkurza głąba od reklamy, głąb stara się i prowokuje a inteligentny kolo głąba zlewa ciepłym moczem hahaha
15.05.2018 16:45 #ilka
Wilhelm... Czemu zmieniasz nick ? Mam rozumieć że lubisz posuwać tatę na Młyna ? Buahaha

Ja czepię kasę dzień w dzień - tysiace lecą - nowe BMW Z salonu odebrane, 4 mieszkania są a Ty ledwo ciągniesz tacie pałe... hahaha

www.ssij.pl
15.05.2018 21:06 #Bagson
Do ścieku śmieciu od taniej reklamy na darmowym portalu
16.05.2018 15:02 #ilka
Bagson Makson trala lala pójdę w lewo potem w prawo i znowu tu wrócę JESTEM PIZDĄ OD TANIEJ REKLAMY wolę to niż obciąganie drutów - trala lala lala lala.. Wróć WILHELM - zrobię Ci loda gratis..

Zacznijcie moderować wpisy jak chcecie mieć kase z tego... FRAJERZY BUAHAHA

www.tustolicatoFRAJERZY.pl
16.05.2018 15:17 #wilchelm
jestem za moderowaniem wpisów, także tych z linkami i reklamami, powinny być natychmiastowo usuwane
18.05.2018 10:03 #ilka
Cześć Kochanie Wilhelmie :* wpadnij wieczorem na jakieś obciąganko :D

Czyli mam rozumieć Wilhelm ze sam moderujesz wpisy piszac spamowe teksty bo Cię to irytuje że aministratorzy nic nie działają w tym temacie.. Niestety jak coś zrobią powstaną dziesiątki innych stron tego typu podobnych i tak w kółko Macieja.. Nic z tym nie zrobisz niestety !
18.05.2018 12:30 #Wilhelm Von Klotz Paschke
Droga Ilko,
z wieczornego obciąganka raczej nic nie będzie, codziennie obciaga mi mój chłopak Horst von Sraczke.
Ale dzięki za pamięć i zaproszenie

3/975 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi motoryzacyjne
 Zapraszam na http://autoskuplodz.eu/. Kupię każde auto używane, powypadkowe. Działam na terenie całej Polski zapraszam do kontaktu: 888-114-900

Zdrowie i Uroda
 Witam, jestem psychoterapeuta psychodynamicznym (magister psychologii, członek PTPPd). Oferuję terapię dlugoterminową oraz konsultacje psychologiczne. Posiadam gabinety w dwóch lokalizacjach. Wolne terminy. DO KOŃCA MAJA PIERWSZA KONSULTACJA GRATIS. Zapraszam do kontaktu 508980922 Paulina Stelmachowska

Kupię samochód
 Dzień dobry. Jesli państwo chcą teraz lub w pózniejszym czasie sprzedać swoje auto proszę dzwonić do nas 501 032 036. Natychmiastowa gotówka, natychmiastowy dojazd, placimy najlepsze ceny Kupujemy auta całe, uszkodzone, bez przeglądu, bez oc, z dużym przebiegiem. Z góry dziękujemy za telefon, sms.

Kupię części
 Do Fiata 125 + PRL 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.