Zostań agentem BOB-u
20 listopada 2009
BOB, czyli Biuro Ochrony Burmistrza, zostanie oficjalnie uruchomione 23 listopada. I od razu zaczną się kłopoty...
Wólczyńska bez ścieżki rowerowej. ZDM stawia na Żeromskiego
Mieszkańcy Bielan od dawna apelują o drogę rowerową wzdłuż Wólczyńskiej - między ul. Sokratesa a ul. Aspekt. Na razie jednak inwestycja pozostaje w sferze planów, bo Zarząd Dróg Miejskich ma inne priorytety.
. No właśnie, na co czyha Mroczny Charakter, będzie się można prze-konać już 23 listopada.
Sama gra jest dostępna pod adresem www.misjabielany.pl. Agent BOB-u bę-dzie musiał pokonywać kolejne lokacje, gromadzić ekwipunek i wykorzystywać go w walce z przeciwnościami, jakich dostarczy Mroczny Charakter. Twórcy gry wyko-rzystali zdjęcia znanych i mniej znanych miejsc w dzielnicy - gra ma przede wszys-tkim gwarantować dobrą zabawę i pokazać Bielany tym, którzy albo ich nie znają, albo chcą poznać od nieco innej strony. W grze liczy się sprawny umysł i logiczne myślenie, a sprawne palce i refleks kierowcy F1 mniej.
Pierwsze zadanie rozgrywa się w Bielańskim Ośrodku Kultury. Czy pokonasz kolejne łamigłówki, jakie stawia Mroczny Charakter? Spróbuj 23 listopada. I baw się dobrze!
(wt)
.











































