Legionowo

sport »

Zima - czas turniejów

9 lutego 2007

W dniach 3-4 lutego rozegrany został w Legionowie Zimowy Halowy Turniej Piłki Nożnej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zawody odbyły się w Zespole Szkół na Piaskach, była to wspólna inicjatywa MOSiR-u i KS Legionovia.

W turnieju dla gimnazjalistów wzięło udział osiem zespołów. Zwyciężyła drużyna Endrev Show, na drugim miejscu uplasowały się Rozpędzone Murzyny, zaś na trze-cim Copacabana. Królem strzelców został Bartek Grzelak (Copacabana), który zdobył aż dziewięć bramek. Tytuł najlepszego bramkarza turnieju uzyskał Krystian Kotek (Supermeny).

W kategorii szkół podstawowych zagrało pięć drużyn. Wygrała drużyna Depor-tivo La Chickeno, za nimi w tabeli uplasowały się kolejno Pogromcy L-wo i FC Pol-ska "8". Królem strzelców został Michał Miętek z Deportivo La Chickeno (zdobył 11 bramek), zaś najlepszym bramkarzem Kamil Sapiaska (Dream Team).

A już 10 lutego kolejny turniej piłkarski organizowany przez MOSiR i KS Legio-novia: Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopców rocznik 1992 i 1996 o Puchar Prezy-denta Miasta Legionowo i Starosty Legionowskiego. Zapraszamy do hali w zespole szkół.