REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Zestawy LEGO® City - jakie nowości dla dzieci oferuje seria?

Zestawy LEGO® City - jakie nowości dla dzieci oferuje seria?

Budowanie z klocków jest to zajęcie od wielu lat cieszące się niezwykłą sławą wśród dzieci, niezależnie od płci, wieku czy zainteresowań. To nie tylko doskonała zabawa, ale również kreatywny sposób na spędzenie wolnego czasu. Rozwija zdolność do nieszablonowego i logicznego myślenia oraz zdolności manualne, pobudzając wyobraźnię. W niniejszym artykule przedstawimy kilka nowych zestawów z serii LEGO® City, które staną się niezapomnianym prezentem dla Twojego dziecka na każą okazję.

Zestaw Ekstremalne wyzwanie kaskaderskie

Zapewnij swojemu podopiecznemu wspaniałą zabawę pełną wartkiej akcji, adrenaliny i niezapomnianych wrażeń na torze wyścigowym, decydując się na zestaw LEGO® City Ekstremalne wyzwanie kaskaderskie. Na Twoje dziecko czeka cała gama atrakcji - możliwość organizowania pokazów kaskaderskich, tworzenie torów o coraz to wyższym stopniu trudności oraz spróbowania własnych sił w walce o tytuł zwycięzcy! Dzięki temu, że do wspólnej zabawy maluch może zaprosić również rodzinę czy znajomych, komplet ten uczy zdrowej rywalizacji, wyrabiając w dziecku poczucie ambicji i upartego dążenia do wyznaczonego celu, a także pozwala na uruchomienie własnej wyobraźni podczas konstruowania torów wyścigowych.

Zestaw Wyzwanie kaskaderskie - ciężarówka i ogniste obręcze

Klocki LEGO® City Wyzwanie kaskaderskie - ciężarówka i ogniste obręcze, to perfekcyjny zestaw dla każdego dziecka, które ceni sobie zróżnicowaną zabawę pełną emocji i ekstremalnych wrażeń. Zawiera on wszystkie niezbędne elementy, potrzebne do stworzenia doskonałego kaskaderskiego toru wyścigowego. Począwszy od ognistych obręczy, prezentujących się niezwykle widowiskowo, przez płonącą rampę, dodającą całemu pokazowi niepowtarzalnej atmosfery, a skończywszy na motocyklu kaskaderskim z kilkoma figurkami zawodników, gotowych do wzięcia udziału w pokazie. Zestaw ten, oferując nieograniczone możliwości konstrukcyjne, rozbudza kreatywność.

Zestaw Wyzwanie kaskaderskie - rampa z kołem do przeskakiwania

Szybkie pojazdy, niesamowite akrobacje oraz emocjonujące wyścigi wzbudzają w Twoim dziecku fascynację? W takim razie, klocki LEGO® City Wyzwanie kaskaderskie - rampa z kołem do przeskakiwania, staną się z pewnością jego wymarzonym zestawem. Możliwość samodzielnego organizowania jedynych w swoim rodzaju pokazów i konkursów kaskaderskich, wpłynie pozytywnie na kreatywność malucha. Bawiąc się wraz z rodziną czy przyjaciółmi natomiast, nauczy się zasad rywalizacji, a także przyjmowania odpowiedniej postawy zarówno w obliczu zwycięstwa, jak i odniesionej porażki. Dodatkową zaletą tego kompletu jest również dostęp do jego interaktywnej wersji.

Zestaw Posterunek policji - pościg

Profesjonalnie wyposażone stanowisko komendy policji, szybki radiowóz, trzy figurki policjantów, pies tropiący, a nawet figurka przestępcy wraz z jego skuterem. To tylko niektóre z elementów, jakie ma do zaoferowania Twojemu dziecku komplet klocków LEGO® City Posterunek policji - pościg. Niech Twoja pociecha wyruszy w emocjonującą pogoń - czy uda mu się zatrzymać złodzieja, zanim ten ucieknie? Podczas zabawy tym zestawem, maluch nauczy się podstawowych zasad moralności, dzięki czemu będzie w stanie w przyszłych latach z łatwością odróżnić dobro od zła.

Zestaw Szkolenie psów policyjnych w terenie

Twoja pociecha marzy o wykonywaniu w przyszłości zawodu policjanta? Jeśli chodzi o policyjne zestawy LEGO® City, na szczególną uwagę zasługuje między innymi zestaw Szkolenie psów policyjnych w terenie. Dzięki różnorodnym elementom, oferuje on szeroki zakres możliwości zabawy - począwszy od jazdy radiowozem, przez urządzenie szkoleń dla psów tropiących, a skończywszy na odgrywaniu ról przy pomocy figurek. Zestaw ten nauczy Twojego dziecka miłości, empatii i poszanowania w stosunku do zwierząt, a także umiejętności postawienia się na miejscu drugiej osoby.

Zestaw Łódź strażacka

Zestaw Łódź strażacka z serii LEGO® City, pozwoli Twojemu dziecku wyruszyć w pełen emocji rejs po wzburzonych wodach morza, jeziora czy oceanu. Do jego dyspozycji pozostają aż trzy ludziki, pojazd, sprzęt i wyposażenie strażackie oraz łódka, dzięki czemu do wspólnej zabawy mogą zostać zaproszeni również koleżanki, koledzy czy rodzeństwo. Klocki te wyćwiczą w kilkulatku kluczowe zasady, na temat prawidłowego zachowywania się w kryzysowych sytuacjach. Podczas zabawy, maluch nauczy się, jak ważne jest niesienie pomocy potrzebującym.

Zestaw Ciężarówka recyklingowa

Zestaw Ciężarówka recyklingowa oferowany przez LEGO® City stanowi pierwszorzędny wybór dla każdego dziecka, zainteresowanego różnymi zawodami, a także ochroną środowiska naturalnego, przyrodą oraz wczuwaniem się w rozmaite role. W jego skład wchodzą trzy figurki pracowników, śmieciarka z pełnym wyposażeniem, kontenery na odpady, a także wiele, wiele więcej przydatnych akcesoriów. Zestaw ten ma za zadanie pogłębić w dziecku poczucie odpowiedzialności za otaczający nas świat, ale również wagę, jaką niesie za sobą obowiązek segregowania śmieci.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA