REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Wymiana ekranu w telefonie, serwis telefonów na Ursynowie spieszy z fachową pomocą

Wymiana ekranu w telefonie, serwis telefonów na Ursynowie spieszy z fachową pomocą
źródło: Facebook/CaseHome - Akcesoria do urządzeń mobilnych

Smartfon wpadł nam z ręki upadając na twarde podłoże? Zapewne większość takich zdarzeń kończy się jedynie na strachu gdyż wiele z nich zabezpieczona jest przez swoich właścicieli obudową i folią ochronną. Jednak nierzadko zdarza się, że ekran jednak ulega rozbiciu. Czy to oznacza dla pechowca zakup nowego smartfona? Niekoniecznie.

Smartfony to jedne z urządzeń elektronicznych, które najczęściej ulegają uszkodzeniom. Nic w tym dziwnego, używamy ich dość powszechnie trzymając je często w rękach załatwiając szereg różnych spraw, od płacenia przy ich pomocy za zakupy, długich a często też wręcz bardzo krótkich rozmów telefonicznych wykonywanych w biegu, szybkiego komunikowania się za pomocą wiadomości tekstowych, do serfowania po internecie czy słuchania ulubionej muzyki czy oglądania filmów włącznie i to w różnych warunkach - w galeriach handlowych, na ruchliwych chodnikach i w komunikacji miejskiej, gdzie w każdej chwili może nas ktoś potrącić. Pół biedy jeśli na pierwszy rzut oka smartfonowi nic nie dolega, ale jeśli od razu słyszymy nieprzyjemny trzask tłuczącego się szkła naszego ulubionego urządzenia - co wówczas?

Naprawiać czy zmieniać na nowy?

Oto jest pytanie. Wszystko zależy od tego co się komu opłaca i jakim budżetem dysponuje. Sprzedaż smartfona z rozbitym wyświetlaczem jest często nieopłacalna. Urządzenie wóczas bardzo dużo traci na swojej wartości. Kupno nowego, to zatem wydatek sporo większy, niż prosta i dość szybka wymiana szkła u specjalistów. Rozwiązaniem jest serwis telefonów Warszawa. Koszt wymiany szybki w telefonie zależy od modelu i producenta. Wymiana szybki w bardzo drogich modelach smartfonów może kosztować nawet 2 tysiące złotych, jednak w większości przypadków wymiana szybki w średniej klasy urządzeniu nie przekroczy 500 zł. Za każdym razem serwis telefonów Ursynów dobierze najlepsze podzespoły do usuwania konkretnych usterek i zaoferują swoją pomoc przy szybkiej i skutecznej naprawie usterki. I co ważne i nie bez znaczenia - naprawy poparte są ekspercką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem co da nam pewność, że sprzęt zostanie przywrócony do pełnej sprawności.

Profesjonalna wymiana ekranu i nie tylko

Warto też pamiętać, że na wymianę szybki zdecydować się możemy nie tylko w przypadku niefortunnego zdarzenia, kiedy w zasadzie nie ma co już po niech zbierać. Dla estetów wymiana szyby w smartfonie pozwala na usunięcie pęknięć oraz zarysowań, które drażnią ich na co dzień. A to, że one się w końcu pojawią, to nawet jest więcej niż pewne. Tym samym po wymianie porysowanej szyby na nową filmy i zdjęcia robione przez smartfona będą zdecydowanie lepszej prezentowały się na naszym ekranie. A przy okazji serwis telefonów Warszawa może też coś fajnego zaproponować dla użytkowników świeżo nabytych smartfonów lub tych, których szyby właśnie wymienili na nowe. W celu uniknięcia przykrych niespodzianek związanych z użytkowaniem smartfona na co dzień można też wybrać na miejscu certyfikowane etui i hartowane szkła ochronne. A przy tym, poprosić o ich profesjonalny montaż, który odbywa się dosłownie w kilka minut.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA