REKLAMA

REKLAMA

Artykuł partnerski

Wyjątkowe zakupy tylko w sieci Auchan!

Wyjątkowe zakupy tylko w sieci Auchan!

Szukasz najlepszego sposobu robienia zakupów bez wychodzenia z domu i bez przepłacania lub zastanawiasz się co ma znaleźć się w twoim cotygodniowym koszyku jak, już się udasz do marketu po większe zakupy? Nic prostszego! Z gazetką Auchan, która już jest dostępna online, z pewnością ci się to uda!

Z gazetką Auchan zagwarantujesz sobie zakupy dobrej jakości bez nadwyrężania domowego budżetu. Tę francuską sieć supermarketów Polacy doceniają za szeroki asortyment dostępny w bardzo atrakcyjnych cenach, zarówno jeśli chodzi o produkty znanych firm jak i marki własne. A dzięki blix.pl aktualne promocje Auchan - zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w e-sklepie - będziesz mieć zawsze pod ręką!

Auchan to nie tylko artykuły spożywcze

Z gazetkami Auchan będziesz mógł zamówić wszystko to, co znajdziesz w najbardziej znanych i powszechnych dużych marketach. I tu miła niespodzianka, do wyboru chociażby sprzęt z elektroniką! Począwszy od tradycyjnego i bezprzewodowego odkurzacza, po odkurzacz automatyczny włącznie. Dodatkowo setki innych urządzeń AGD i RTV a także dziesiątki akcesoriów do komputerów. Niejedna pani domu znajdzie tu żelazka, urządzenia wielofunkcyjne do kuchni, blendery, miksery, frytkownice, czajniki, opiekacze, po większe urządzenia jak pralki, lodówki czy telewizory. Fani dobrego nagłośnienia również wybiorą coś dla siebie jak słuchawki bezprzewodowe oraz głośniki. W asortymencie Auchan są też smarfony, tablety czy tradycyjne telefony komórkowe stworzone z myślą o seniorach.

Tysiące produktów, w tym elektronika, ubrania i dekoracja wnętrz

Ale blix.pl to coś więcej niż tylko elektronika! Znajdziemy tu inne gazetki Auchan, w których czeka na nas tysiące produktów spożywczych charakteryzujących kuchnię polską, jak i z całego świata. Świeże owoce i warzywa to stała domena sklepu. Do tego świeże sery, mięsa, ryby i wędliny od najlepszych dostawców.
Zamówić możemy też środki czystości, artykuły higieny osobistej, szkolne i biurowe, kuchenne, do sypialni i dekoracyjne. Jest też coś dla kobiet i mężczyzn lubiących się dobrze i tanio ubrać. Z gazetką "przeNISKIE CENY" odkryć możemy różnorodną bieliznę, rajstopy i skarpetki, modne i różnokolorowe kurtki przeciwdeszczowe a nawet coś na poprawienie sylwetki oraz kondycji a więc rower treningowy mechaniczny, spiningowy, kije trekkingowe czy matę do jogi. Również miłośnicy wędkarstwa znajdą coś dla siebie, w ofercie są bowiem kołowrotki, podbieraki czy zanęta na ryby a wszystko to w obniżonych, nowych cenach tylko w Auchan. Gazetka to tego sklepu tylko to potwierdza.

To się naprawdę opłaca!

Z gazetkami online na blix.pl nie tylko masz szeroki wybór asortymentu, który możesz wybrać bez wychodzenia z domu ale również oszczędzasz - nie tylko pieniądze ale i czas. Po co chodzić po wielu branżowych sklepach w poszukiwaniu asortymentów z różnych dziedzin naszego życia, jak wszystko masz skumulowane w jednym miejscu? Zaś oferta gazetki Auchan gwarantuje ceny na stale niskim poziomie, często dodatkowo je obniżając poprzez systemy wielu przecen. Z Auchan to się naprawdę opłaca!

(jr)


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

REKLAMA