Wilki zamieszkały pod Warszawą
27 listopada 2015
Po raz pierwszy od 51 lat w Puszczy Kampinoskiej zamieszkały wilki.
S7 o kroczek bliżej. Na północną wylotówkę mieszkańcy czekają kilka dekad
Planowana trasa ekspresowa S7 przez Bemowo i Bielany zapewne niejednemu spędza sen z powiek. Najstarsi mieszkańcy pamiętają, że była o niej mowa już kilka dekad temu. W końcu ruszył przetarg na wykonanie... dokumentacji projektowej i uzyskanie zezwoleń na budowę.
(dg)
.









































