Wielki sukces koszykarzy CWKS Legia Warszawa
3 kwietnia 2009
W rozgrywanych na początku marca w Sopocie Finałach Mistrzostw Polski Juniorów Starszych drużyna Legii zajęła trzecie miejsce. Patrząc na stan koszykówki w Legii jest to wielki sukces.
Powstaną dodatkowe strefy dokarmiania ptactwa?
Co prawda zima ustąpiła już wiośnie, jednak wśród samorządowców trwają dyskusje na temat dokarmiania ptaków.
Tym bardziej cieszy sukces juniorów starszych. Mimo że nie byli oni zaliczani do faworytów, pokonali w meczu o trzecie miejsce zespół Asseco Prokom Sopot 67:61 - jeden z najlepszych klubów pod względem organizacyjnym i finanso-wym w Polsce.
Oto brązowi medaliści: Robert Chabelski - trener, Marcin Chojecki, Michał Woj-tyński, Rafał Holnicki-Szulc, Artur Grzejszczyk, Tomasz Rudko, Bartłomiej Piotrow-ski, Piotr Kwasiborski, Igor Romanowski, Kamil Trybański, Maciej Michalak.
jj
.










































