REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0
Bemowo

zdrowie »

 

WAT kontra wirus, runda druga. 120 osób na kwarantannie

  21 sierpnia 2020

alt='WAT kontra wirus, runda druga. 120 osób na kwarantannie'
źródło: Wikimedia Commons / Hiuppo

Uczelnia na Bemowie po raz drugi w tym roku ma problem z zakażeniem koronawirusem.

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Przypomnijmy: 22 marca, w związku z potwierdzeniem zakażenia koronawirusem jednej ze studentek wszyscy podchorążowie zamieszkujący Akademik nr 3 Wojskowej Akademii Technicznej zostali objęci kwarantanną. Nikt nie był poważnie chory, ale 361 podchorążych i czterech żołnierzy zawodowych spędziło kilka tygodni w zamknięciu. Możliwość zakwaterowania przywrócono dopiero 25 maja. Znacząco wzrosły koszty budowy metra na Bemowie. Oddalają się też terminy Znacząco wzrosły koszty budowy metra. Oddalają się też terminy Warszawskie Metro podpisało aneks do umowy z wykonawcą drugiej linii metra na Bemowie. Znacząco wzrosła cena, wydłuża się też termin oddania inwestycji.

W środę 19 sierpnia kwarantannę wprowadzono w Akademiku Wojskowym nr 5, gdzie przebywa obecnie 119 podchorążych i żołnierz. Nie ma wśród nich studenta, u którego potwierdzono zakażenie koronawirusem, w odróżnieniu od kolegów odbywa on kwarantannę w domu.

(dg)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

bck klub przygód 2026 2bck klub przygód 2026 0

Komentarze (3)

# Mrr

23.08.2020 14:11

Problem z koronawirusem mają nieliczni, tak jak z innymi chorobami. Wszyscy natomiast mamy problem z państwowym terrorem, wprowadzonym w imię walki z koronawirusem. Mam nadzieję że winni zostaną rozliczeni.

# Srr

23.08.2020 15:03

#Mrr napisał(a) 23.08.2020 14:11
Problem z koronawirusem mają nieliczni, tak jak z innymi chorobami. Wszyscy natomiast mamy problem z państwowym terrorem, wprowadzonym w imię walki z koronawirusem. Mam nadzieję że winni zostaną rozliczeni.
Bo wirusa nie ma, a Ziemia jest płaska...

# normalny99

27.08.2020 23:26

Wirus jest i to bardzo groźny, trupy leżą na ulicach, Bill Gates to poczciwy staruszek, który nas uratuje, kosmici rządzą ziemią.

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 3smaki zycia 2024-09-03 0
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 1bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

bck akademia malucha 2bck akademia malucha 0

REKLAMA

biedronka 050 2biedronka 050 0

REKLAMA

bck kino plenerowe 03 3bck kino plenerowe 03 0

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA