REKLAMA

Wola

inwestycje »

 

Oświetlenie w parku Sowińskiego, a obok zielony labirynt

  27 czerwca 2023

alt='Oświetlenie w parku Sowińskiego, a obok zielony labirynt'
źródło: Dzielnica Wola

Wolski magistrat podpisał umowę na zamontowanie oświetlenia boiska w Parku Sowińskiego. To obiekt, który w zeszłym roku został gruntownie zmodernizowany. Tuż obok ma pojawić się zielony labirynt, przez który będą przebiegać nowe ścieżki parkowe.

REKLAMA

Znajdujące się w południowej części parku Sowińskiego boisko, przeszło w ubiegłym roku wielką metamorfozę. Stary, wysłużony i nieużywany obiekt zmienił się w atrakcyjny kompleks sportowo-rekreacyjny. Korzystają z niego mieszkańcy niemal w każdym wieku. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.

Oświetlenie boiska i zielony labirynt

Jesienią jego dostępność znacznie się zwiększy, gdyż będzie możliwość korzystania z niego po zmroku. Co ciekawe, każdy będzie mógł nacisnąć guzik, który uruchomi oświetlenie na określony czas. Włączenie światła będzie możliwe dopiero po zmroku, co uchroni to dzielnicowy budżet przed niepotrzebnymi wydatkami. Umowę na wykonanie oświetlenia podpisano w połowie czerwca. W ciągu pięciu miesięcy wykonawca zainstaluje wokół boiska sześć energooszczędnych, ledowych lamp.

Następnie rozbetonuje sąsiedzką działkę i posadzi labirynt z krzewów cisu, przez który będą przebiegać nowe ścieżki parkowe, wykonane z nawierzchni mineralnej. Całość kosztować będzie nieco ponad 429 tys. złotych.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze (5)

# Kacper32

27.06.2023 15:45

Fajnie, tylko nikt nie bada tych lamp pod kątem oddziaływania na otoczenie i kończy się tak jak na Syrence V za Parkiem Picassa - razi w promieniu kilkuset metrów zamiast oświetlać wyłącznie samą murawę.

# Załamka

28.06.2023 07:52

Skąd w ogóle u autora pomysł, żeby między podmiotem a orzeczeniem stawiać przecinek? "Znajdujące się w południowej części parku Sowińskiego boisko, przeszło w ubiegłym roku wielką metamorfozę".

# Rezis

28.06.2023 09:45

#Załamka napisał(a) 28.06.2023 07:52
Skąd w ogóle u autora pomysł, żeby między podmiotem a orzeczeniem stawiać przecinek? "Znajdujące się w południowej części parku Sowińskiego boisko, przeszło w ubiegłym roku wielką metamorfozę".

Kto ,bogatemu zabroni.. ?

REKLAMA

# Cris

04.07.2023 17:16

Ten labirynt to taki bardzo mini mini będzie i tak naprawdę to nie wiadomo po co (?)

# Olkajestem

26.08.2023 20:58

Po co im zielony labirynt? Korty tenisowe i zróbcie bo te co s to są z drogie dla słoików z woli
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe