Była prezes WSM przerywa milczenie. "Medialne przecieki z audytu to insynuacje"
dzisiaj, 19:04 › aktualności
Tuż po publikacji o domniemanych nieprawidłowościach na jednym z osiedli, do których miało dochodzić za rządów poprzednich władz Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, głos postanowiła zabrać była prezes Barbara Różewska. Jej zdaniem, przecieki do prasy z prowadzonego audytu nieprzypadkowo zbiegły się w czasie z prowadzonymi właśnie przez spółdzielnię walnymi zgromadzeniami.