REKLAMA

Bemowo

kultura »

 

T.Love w amfiteatrze za darmo! Usłyszymy premiery i największe hity

  3 czerwca 2022

alt='T.Love w amfiteatrze za darmo! Usłyszymy premiery i największe hity'
źródło: fanpage T.Love/Muniek

Niekwestionowana legenda polskiej sceny muzycznej, na czele której nieprzerwanie stoi Muniek Staszczyk. Twórcy hitów: "Nie, nie, nie", "Chłopaki nie płaczą", "Warszawa" czy "I love you" w tym roku świętują 40-lecie swojej działalności. Już wkrótce zagrają w amfiteatrze w parku Górczewska i będzie ich można obejrzeć za darmo!

REKLAMA

W poniedziałek 13 czerwca o godz. 19.00 w amfiteatrze na Jelonkach odbędzie się koncert T. Błotne SPA w Choszczówce. Dziki miały dziki ubaw! Dziki miały dziki ubaw po deszczu
Jedna z mieszkanek Choszczówki uwieczniła - jak to sama ujęła - błotne SPA, które urządziły sobie dziki. Jak Wam się podoba?
Love. Usłyszymy zarówno stare hity, jak i nowości z najnowszego albumu.

Legenda polskiego rocka w amfiteatrze

Grupa została założona w 1982 roku przez kilku uczniów IV Liceum Ogólnokształcącego w Częstochowie. Na początku w skład ekipy wchodzili Muniek Staszczyk, Janusz Knorowski, Dariusz Zając i Jacek Wudecki. Później członkowie zespołu zmieniali się wielokrotnie. Policzono, że przez te wszystkie lata z Muńkiem Staszczykiem na scenie wystąpiło 34 muzyków w różnych konfiguracjach. W tym czasie T.Love wydał 12 albumów studyjnych, cztery koncertowe, a także wiele kompilacji i singli. Zagrał w niemal każdym klubie muzycznym w Polsce, wielu krajach europejskich i USA. Muniek Staszczyk jest również laureatem czterech muzycznych "Fryderyków".

Kup bilet

Liczba miejsc ograniczona

Najpopularniejsze albumy grupy to "Chłopaki nie płaczą" oraz "Model 01". W kwietniu zespół wydał 13 album studyjny pt. "Hau! Hau!". W związku z tym T. Love, po raz pierwszy od pięciu lat, rusza w trasę koncertową, by ponownie spotkać się ze swoimi fanami. Podczas koncertu w amfiteatrze z pewnością usłyszymy zarówno największe hity zespołu, jak i nowe, premierowe utwory. Jak podaje bemowski ratusz wstęp na koncert jest wolny, jednak liczba miejsc ograniczona.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024