sport »

Szczypiorniści wracają z tarczą !

21 września 2011

alt='Szczypiorniści wracają z tarczą !'

W dniach 17-18 września odbył się w Ostrołęce IX Memoriał Zbigniewa Majewskiego. We wzmocnionym składzie nasi zawodnicy pojechali sprawdzić się z rywalami z II ligi. Panowie zdali egzamin celująco.

Przeciwnikami KPR Legionowo byli gospodarze UMKS Trójka Ostrołęka, AZS UWM Olsztyn i MOKS Słoneczny Stok Białystok. Najtrudniejszy był pierwszy mecz. Jeszcze nie do końca skoncentrowani na sezonie nasi zawodnicy musieli uważać na naprawdę dobrą i szybką grę zespołu z Olsztyna.
KPR Legionowo zaprasza również chłopców z roczników '97-'98 na spotkanie w sprawie naboru do zespołu młodzików. Spotkanie odbędzie się od godzinie 20.00 w piątek 23.09.2011 na legionowskiej Arenie.

Jednak z biegiem czasu z minuty na minutę legionowska drużyna zaczynała coraz bardziej panować na boisku i ostatecznie wygrała 29-24. Drugi mecz udowodnił że obecnie nasz zespół jest na dużo wyższym poziomie sportowym niż w poprzednim sezonie. W meczu z Białymstokiem nie było emocji. Legionowianie dominowali od pierwszej do ostatniej minuty i ostatecznie wygrali 35-19. Ostatniego dnia turnieju nasi szczypiorniści grali z gospodarzami którzy również mieli na swoim koncie dwa zwycięstwa. Wyrównana rywalizacja trwała do 10 minuty spotkania. W tym momencie nasi zawodnicy przegrywali dwoma bramkami. Pięć minut później prowadzili jedną i prowadzenia nie oddali do końca spotkania. Wygrali pewnie 30-23 i z kompletem zwycięstw zajęli pierwsze miejsce.

Kolejny sprawdzian już 22 września, w czwartek. O godzinie 20.00 na naszej Arenie KPR Legionowo podejmować będzie w Pucharze Polski AZS Zepter UW. A już 1 października tego roku legionowscy szczypiorniści rozegrają swój pierwszy mecz w lidze na wyjeździe z AZS UŁ PŁ Anilana Łódź Chks.