Sąsiedzkie święto w klubokawiarni na Pełczyńskiego
26 maja 2015
W ostatni weekend maja w Warszawie obchodzone jest Święto Sąsiada. W tym roku o raz pierwszy do obchodów włącza się Bemowo.
Tablicowy bareizm w ratuszu Bemowa
W męskiej toalecie w ratuszu Bemowa można znaleźć jeden z najdziwniejszych zakazów w całym mieście.
00 w klubokawiarni Ciuciubabka (Pełczyńskiego 30B) odbędzie się sąsiedzkie spotkanie dla Dużych i Małych. Ci mniejsi będą mogli wziąć udział w animacjach ruchowych, malowaniu buzi oraz chodników (tych ostatnich - kredą, jeśli pogoda pozwoli), natomiast ci więksi mają szansę popisać się swoimi talentami cukierniczymi - w planach jest bowiem konkurs na najlepsze ciasto, którego będą mogli spróbować wszyscy, a jeśli autor zwycięskiego wypieku się zgodzi, jego ciasto na stałe trafi do menu Ciuciubabki.
A na zakończenie spotkania wspólne, sąsiedzkie zdjęcie.
Przyjdziecie?
(wt)
.









































