Piknik Rodzinny i Reggae Fest
18 maja 2012
Zapraszamy na Piknik Rodzinny i Reggae Fest 19 maja na teren BOS-u przy ul. Strumykowej 21.
Od września będzie kino na Białołęce!
Nie po drugiej stronie Wisły, nie na Woli, Targówku czy w Śródmieściu. U nas, blisko. Białołęcki Ośrodek Kultury otwiera salę kinową z ofertą dla wszystkich miłośników sztuki filmowej i dobrej rozrywki.
Program wieczorny poprowadzi znany beatboxer PeJot.
19.05. od godz. 12.00 do godz. 21.30 - Piknik Rodzinny i Reggae Fest, miejsce: Białołęcki Ośrodek Sportu ul. Strumykowa 21, wstęp wolny
(red)
.







































