REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuł partnerski

Odkryj moc medycyny naturalnej!

Odkryj moc medycyny naturalnej!

Medycyna naturalna - klucz do długowieczności.

Z roku na rok, medycyna naturalna cieszy się coraz to większą popularnością. Pandemia sprawiła, że zamknięci w domach, zaczęliśmy zwracać większą uwagę na naszą kondycję. Niestety - również pandemia - często przyczyniała się do pogorszenia naszego samopoczucia, a dostęp do lekarzy czy szpitali był utrudniony...

Częsta praca przy komputerze, siedzący tryb życia i brak wystarczającej aktywności fizycznej skutkowały bólami kręgosłupa, głowy czy suchością oczu. Silnie stresujące nas doniesienia medialne o kolejnych to rekordach zachorowań, negatywnie wpłynęły na nasze zdrowie psychiczne. Częściej byliśmy drażliwi, miewaliśmy kłopoty ze snem, bywaliśmy przepracowani.

Okazuje się, że wszelkie te dolegliwości można wyleczyć i to bez ingerencji farmakologicznej!

W Warszawie znajduje się gabinet Medycyny Chińskiej, w którym medycyna naturalna pomaga pacjentom w zwalczaniu skutków pandemicznej rzeczywistości, ale także wspiera w leczeniu rozmaitych dolegliwości bólowych, żołądkowych, czy oddechowych.

W ofercie, poza akupunkturą, znajdziemy masaże chińskie, których skuteczność znana jest ludzkości już od setek lat. Odpowiednio wykonany zabieg, już po pierwszej wizycie, jest w stanie ulżyć w bólu, a finalnie całkowicie się go pozbyć. Dodatkowo, masaż słynie ze swojego silnego działania relaksującego i odprężającego, które w dzisiejszych czasach, pełnych biegu i stresu jest wskazane dla każdego.

W gabinecie stawiane są także bańki chińskie, w sezonie grypowym będące wybawieniem dla osób cierpiących na niewydolność górnych dróg oddechowych czy z nawracającymi stanami zapalnymi oskrzeli i płuc. Wszelkie zabiegi wykonywane są przez lekarzy, którzy wiedzę i praktykę zdobywali w czołowych placówkach medycznych w Pekinie, łącząc w swojej pracy tradycyjną, naturalną medycynę chińską, z konwencjonalną wiedzą medyczną.

Akupunktura

W nowoczesnej klinice w stolicy, wykonywana jest akupunktura, zabieg, który od wieków wspiera leczenie licznych dolegliwości układu pokarmowego, nerwowego, oddechowego,
a także przyczynia się do zwalczania bólów kostnych czy mięśniowych. Jak to działa? Stymulacja konkretnego obszaru za pomocą igieł, przynosi ulgę w danym stanie chorobowym lub zniweluje ból różnych części ciała. Zabieg jest w pełni bezpieczny i bezbolesny, wykonywany za pomocą jednorazowych igieł najwyższej jakości. Pacjenci opisują moment wkłucia jako lekki dyskomfort zbliżony do ukąszenia owadów.

Poza klasyczną akupunkturą, gabinet Medycyny Chińskiej Noah Defu oferuje także nowatorki zabieg akupunktury głowy. Jest to stosunkowo nowy system, choć tradycyjne metody nakłuwania ciała są znane ludzkości od setek lat. Ten zabieg z pewnością można uznać za współczesny i wykonuje się go wyłącznie w najlepszych placówkach, przez doświadczony personel. Metoda ta jest skuteczna szczególnie w leczeniu ostrych i przewlekłych zaburzeń układu nerwowego, takich jak stan po zawale, urazy głowy czy zaburzenia czucia. Pierwsze efekty nakłucia bardzo często są widoczne już po paru minutach.

Ziołolecznictwo

Wraz ze wzrostem popularności żywności ekologicznej, coraz chętniej sięgamy także po ziołolecznictwo. I słusznie! Zioła one zbawienny wpływ na układ trawienny, działają także antyoksydacyjnie. To bomby dobroczynnych składników - pomagają usunąć z organizmu toksyny, zmniejszają ryzyko zachorowań na choroby autoimmunologiczne. Mają również pozytywny wpływ na jakość skóry i paznokci oraz - co szczególnie ważne jesienią i zimną - wzmacniają odporność.

Należy jednak pamiętać, aby stosować sprawdzone zioła, odpowiednio połączone i precyzyjnie dobrane do konkretnego problemu medycznego.

W klinice medycyny naturalnej w Warszawie, znajdziecie umiejętnie skomponowane mieszanki ziół, które uzupełnią terapię bądź same w sobie będą stanowiły sposób zwalczania rozmaitych dolegliwości.

W Noah Defu łączy się tradycyjną chińską medycynę z wieloletnią, profesjonalną
i konwencjonalną wiedzą medyczną. Odkryj moc naturalnej, bezpiecznej medycyny i już dziś umów się na wizytę!

Gabinet Medycyny Chińskiej Noah Defu znajduje się przy ul. Puławskiej 39 w Warszawie.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

REKLAMA