REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0
Targówek

różne »

 

Nowa siłownia już zdewastowana

  13 lipca 2014

alt='Nowa siłownia już zdewastowana'
Fot. Urząd Dzielnicy Targówek

Siłownia plenerowa w parku Bródnowskim wytrzymała miesiąc. Jedno z urządzeń zostało już zdewastowane.

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Ramię "biegacza", urządzenia do ćwiczenia mięśni nóg, było przykręcone czterema potężnymi śrubami, ale i tak zostało wyrwane.

- To przykre, że niektóre osoby nie szanują rzeczy, które mają służyć nam wszystkim - ubolewa burmistrz Grzegorz Zawistowski. - Oczywiście uszkodzenia naprawimy, jednak będziemy musieli na to wydać pieniądze publiczne. P+R Radzymińska - jaki ma sens i gdzie powinien powstać? P+R Radzymińska - jaki ma sens i gdzie powinien powstać? Z końcem marca wygasła umowa między ZTM a właścicielem Centrum Handlowego Wileńska. Gdzie teraz będą się przesiadać kierowcy z Targówka, Białołęki i Marek? Koszt wymiany przyrządu do ćwiczeń to kilka tysięcy złotych.

Czyżby znowu okazało się, że na Bródnie bez monitoringu ani rusz?

DG

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

biedronka 050 2biedronka 050 0

Komentarze (5)

# OLA

23.07.2014 10:31

Wraz z budową placów zabaw i innych rekraacyjnych ciekawostek powinno sie zainstalowac monitoring, niestety zawsze znajdzie się kilku debili co w ten sposób będzie traktować przestrzeń rekraacyjną.

# lcf82

03.08.2014 14:15

Ogrodzić i na noc zamykać, pod osłoną nocy większe szanse na dewastacje.

# ryska

19.08.2014 08:28

co za wanadale!!! takich powinno się zamykać! bywałam na tej siłowni raz na jakiś czas. jestem zwolenniczką zdrowego trybu życia, chodzę na ćwiczenia do Zdrofitu w naszej dzielnicy, sporo biegam i jeżdże na rowerze, nie wyobrażam sobie jak można dewastować takie miejsca! ludzie mało się ruszają, a siłownie plenerowe są dobrym rozwiązaniem żeby niektórych zachęcić do odrobiny ruchu.

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

# totka

11.09.2014 17:56

Nie znacie innych sposobów na powiększanie? Przeczytajcie http://www.erekcja.net/.

# trenerowy

21.12.2021 12:44

Niestety na takie rzeczy nie mamy wpływu i moim zdaniem warto jest na pewno chodzić do sprawdzonego fitness klubu. Z tego co wiem to http://fit bar Poznań jest właśnie takim miejscem, gdzie każdy z nas może trenować na siłowni pod okiem dobrych instruktorów. Poniekąd to jest to bardzo ważna sprawa.
więcej na forum

REKLAMA

norblin 02 1norblin 02 2norblin 02 0

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni