Nowa siłownia już zdewastowana
13 lipca 2014
Siłownia plenerowa w parku Bródnowskim wytrzymała miesiąc. Jedno z urządzeń zostało już zdewastowane.
Ramię "biegacza", urządzenia do ćwiczenia mięśni nóg, było przykręcone czterema potężnymi śrubami, ale i tak zostało wyrwane.
- To przykre, że niektóre osoby nie szanują rzeczy, które mają służyć nam wszystkim - ubolewa burmistrz Grzegorz Zawistowski. - Oczywiście uszkodzenia naprawimy, jednak będziemy musieli na to wydać pieniądze publiczne.
P+R Radzymińska - jaki ma sens i gdzie powinien powstać?
Z końcem marca wygasła umowa między ZTM a właścicielem Centrum Handlowego Wileńska. Gdzie teraz będą się przesiadać kierowcy z Targówka, Białołęki i Marek?
Koszt wymiany przyrządu do ćwiczeń to kilka tysięcy złotych.
Czyżby znowu okazało się, że na Bródnie bez monitoringu ani rusz?
DG
.






































