REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Nissan Townstar - kilka powodów, dlaczego jest świetnym samochodem rodzinnym

Nissan Townstar - kilka powodów, dlaczego jest świetnym samochodem rodzinnym

Nissan Townstar to wyjątkowy samochód, który jest świetną propozycją dla wymagających kierowców. Z racji swoich rozmiarów jest on świetnym wyborem dla rodzin. Czym dokładnie wyróżnia się Nissan Townstar? Jakie są jego najważniejsze atuty? Na to pytanie szczegółowo odpowiadamy w niniejszym poradniku. Zapraszamy do wnikliwej lektury.

Nissan Townstar - najważniejsze informacje na temat samochodu

Zgodnie z nazwą Nissan Townstar to gwiazda miejskich ulic. Czy rzeczywiście jest on dedykowany przede wszystkim do poruszania się po mieście? Niekoniecznie. Jego możliwości wskazują na to, iż może być on z powodzeniem wykorzystywany także do dalekich podróży poza miastem.

Townstar, to następca niezwykle popularnego Nissana e-NV200. Od momentu wprowadzenia na rynek cieszy się powodzeniem. Pojazd jest dostępny w wersji z napędem benzynowym lub elektrycznym i został zaprojektowany z myślą o działalności biznesowe w wersji Van oraz dla rodzin w wersji Combi. Dedykowany jest osobom które cenią sobie pojazdy wysokiej jakości.

Ten kombivan posiada wyjątkowe, bardzo dobrze prezentujące się wnętrze. Warto wskazać, że jego niewątpliwym, istotnym atutem jest bardzo pojemny bagażnik, który ma aż 775 - 2800 l pojemności. Przyspieszenie silnika do setki zajmuje zaledwie 11,8 s.

Co wyróżnia ten model na tle konkurencji? Na szczególne uznanie zasługuje design Nissana Townstar, który zachwyca nie tylko wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi, ale także ergonomicznymi kształtami zaprojektowanymi tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Ponadto, dobrze przemyślane, praktyczne schowki oferują obfitość miejsca na wszystkie niezbędne drobiazgi podczas podróży. Wnętrze Nissana Townstar oferuje kilka konfiguracji, obejmujących układ z rozłożonymi pięcioma, czterema i trzema fotelami oraz proporcjonalnie zwiększającą się przestrzenią ładunkową.


Przede wszystkim ogromna wygoda

Jedną z najważniejszych zalet opisywanego samochodu jest jego niesamowita wygoda. Łączy on w sobie w tym zakresie najważniejsze wyróżniki samochodów dostawczych i SUV-ów. Jak to możliwe? Przede wszystkim wynika to z tego, iż siedzisko jest dość wysokie, a jednocześnie fotel posiada geometrię taką samą jak w przypadku standardowych siedzień znanych z "brygadówek".

Jednocześnie fotel wyróżnia bardzo wysoki poziom wygody - nawet wielogodzinne prowadzenie pojazdu nie powinno doprowadzić do wystąpienia dolegliwości bólowych. Wszystkie fotele w pojeździe są oddzielnie wyprofilowane. Dodatkowo warto wskazać, że podłoga jest w pełni płaska. Istotnym atutem samochodu jest też bardzo duża ilość miejsca na nogi.

Schowki w Nissan Townstar

Istotną zaletą Nissana Townstar jest znaczna liczba ukrytych schowków, których łączna pojemność wynosi prawie 50 litrów. Z całą pewnością przydadzą się one w trakcie codziennej eksploatacji pojazdu. W samochodzie zastosowane m.in. oddzielne uchwyty na napoje. Oprócz tego, pojazd ten posiada specjalną półkę połączoną z indukcyjną ładowarką. Ponadto ma on też głęboki podłokietnik wraz z wysuwanym schowkiem od strony pasażera.

Mało tego - w górnej części kokpitu od strony kierowcy znajduje się schowek zawierający aż dwa gniazda USB oraz gniazdo zapalniczki. W środkowej części ulokowana jest otwarta półka. Na samej górze jest też dodatkowy schowek - przy samym suficie. Nissan Townstar ma także uchwyt na telefon komórkowy, co jest niewątpliwie ważnym udogodnieniem zwłaszcza dla osób, które lubią podróżować z GPS-em.

Podsumowanie

Nissan Townstar to doskonały wybór dla wymagających - wyróżnia go fakt, iż łączy on w sobie najlepsze cechy samochodów dostawczych i SUV-ów, ma mnóstwo schowków oraz posiada bardzo wygodne fotele. Wszystko to powoduje, że model ten cieszy się tak wielką popularnością.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA