REKLAMA

Wola

sport »

 

Nie udało się

  8 maja 2009

Siatkarze MOS-u Wola przegrali rywalizację w play off z drużyną Ślepska Augustów i tym samym zajęli drugie miejsce w tabeli II ligi siatkarskiej. Rywale zaś awansowali do turnieju mistrzów grup o awans do I ligi.

REKLAMA

Pierwsze spotkania rozgrywano w Warszawie. W hali przy Rogalińskiej zjawiło się około 250 widzów. Niestety głośny doping wolskiej publiczności nie pomógł naszym siatkarzom. Tego dnia gra wyraźnie im nie szła i mimo paru ładnych zagrań trzeba uczciwie stwierdzić, że goście byli lepsi. Stąd pewna wygrana zespołu z Augustowa 3:0.

Następne spotkanie odbyło się dzień później, również w hali przy Rogalińskiej. Zawodnicy MOS-u, chcąc zrewanżować się za porażkę, przystąpili do tego meczu zupełnie odmienieni. Małe roszady w ustawieniu dokonane przez trenera pomogły. I mimo że znów powtórzył się wynik 3:0 dla Augustowa, to licznie zgromadzona pu-bliczność oglądała już znacznie lepszy mecz. Po fatalnym początku zawodnicy MOS-u pojechali do Augustowa. Ku zaskoczeniu licznej miejscowej publiczności, po do-brej grze drużyna z Woli odniosła pewne zwycięstwo 3:1. Niestety w czwartym spotkaniu ponownie lepsi okazali się siatkarze z Augustowa. Siatkarze z Woli ukoń-czyli obecny sezon na drugim miejscu w tabeli II ligi siatkarskiej.

Tymczasem, o czym pisaliśmy już w "Echu", drugi zespół MOS złożony głównie z kadetów i juniorów walczył o awans do II ligi. W turnieju rozgrywanym w Byd-goszczy rywalami młodych siatkarzy były zespoły miejscowego Chemika, Wisłoka Strzyżów oraz Bielawianki Bielawy. Najsilniejszą ekipą okazali się gospodarze, któ-rzy z kompletem zwycięstw zajęli pewnie pierwsze miejsce w grupie. Drugie miej-sce po porażkach z Chemikiem 0:3 oraz Wisłokiem 2:3 i zwycięstwie nad Biela-wianką 3:0 zajęli nasi siatkarze. O tej lokacie zadecydował stosunek wygranych i przegranych setów. Niestety mimo zajęcia miejsca premiowanego awansem, druga drużyna MOS-u rozpocznie następny sezon w III lidze. Nie udało się bowiem awan-sować pierwszemu zespołowi, a przepisy stanowią, że w tej samej lidze nie mogą występować dwie drużyny tego samego klubu.

jj

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA