Nastolatki zniszczyły elewację. Zapłacą za usunięcie graffiti
21 lipca 2020
Wieczorem 20 lipca dwie młode kobiety pomazały sprejem ściany jednego z budynków na Woli. Zauważył je operator monitoringu miejskiego.
- Kilkanaście minut po godzinie 22 operator monitoringu miejskiego zauważył dwie młode dziewczyny przy ścianie jednego z budynków u zbiegu ulicy Płockiej i Górczewskiej. Nastolatki wyjęły z torby farby w spraju i zaczęły malować nimi elewację - relacjonują strażnicy miejscy, którzy natychmiast pojechali na miejsce. Zanim funkcjonariusze dotarli na miejsce, dziewczyny oddaliły się w stronę ulicy Młynarskiej.
Warszawa ma nowy wieżowiec. 120-metrowy Forest gotowy
Niegdyś zaniedbany teren między al. Jana Pawła II, rondem "Radosława" i Burakowską zmienił się w kwartał miasta, nad którym góruje biurowa wieża.
Nie uciekły jednak daleko. Dzięki dokładnemu rysopisowi kilka minut później zostały zatrzymane. Miały przy sobie dwie puszki farby w spraju oraz kilka markerów. Obie zostały rozpoznane przez operatora monitoringu. - Grafficiarki zostały przekazane policji. Będą musiały ponieść koszty usunięcia swoich "dzieł" z elewacji budynku - zapewniają strażnicy.
(DB)
.







































