REKLAMA

Artykuł partnerski

Legia w Lidze Europy. Bukmacher typuje wyniki

Legia w Lidze Europy. Bukmacher typuje wyniki

Legia Warszawa świetnie rozpoczęła rozgrywki w Lidze Europy. Czy wyjdzie z grupy i awansuje do dalszej rundy? Bukmacher typuje!

Czy Legia wyjdzie z grupy? Typy bukmachera

Legia Warszawa trafiła do arcytrudnej grupy w Lidze Europy. Mierzy się ze Spartakiem Moskwa, Leicester City i SSC Napoli. Wszystkie te drużyny to uznane europejskie marki i na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że ekipa ze stolicy Polski nie ma z nimi najmniejszych szans. Jednak Legioniści wygrali pierwsze spotkanie w Moskwie, zaś między drużyną z Anglii i Włoch padł remis. To oznacza, że po pierwszej kolejce, Legia Warszawa znajduje się na pierwszym miejscu! Czy to zapowiedź tego, że Legia wyjdzie z grupy? Sprawdźmy, jak typuje bukmacher eWinner.

Pierwsze miejsce wg bukmachera zdobędzie SSC Napoli - kurs wynosi ok. 1.75. Następnie typowane jest Leicester City z kursem 2.65. Z kolei kurs na to, że to Legia wygra grupę, wynosi ok. 7.50. Spartak Moskwa plasuje się na końcu stawki z kursem 20.00. Wiele będzie zależało od najbliższej kolejki.

Typy na mecz Legia Warszawa - Leicester City

W drugiej kolejce drużyna ze stołecznego miasta zmierzy się u siebie z Leicester City, które niezbyt dobrze radzi sobie aktualnie w Premier League. Oczywiście - mimo że grają na wyjeździe, są faworytami w tym spotkaniu. Kurs na zwycięstwo ekipy z Leicester wynosi ok. 1.64, zaś na zwycięstwo Legii - ok. 4.86. Jednak w przypadku potencjalnej wygranej Legionistów, drużyna Czesława Michniewicza będzie miała otwartę drogę na awans do dalszej rundy, gdyż jako jedyna drużyna będzie miała za sobą dwa wygrane spotkania.

Kto wygra Ligę Europy? Bukmacher już wie!

To może być jednak ciężkie zadanie, gdyż zarówno Leicester City, jak i SSC Napoli są wg bukmachera eWinnera głównymi pretendentami do zwycięstwa całej Ligi Europy. Kurs na to, że któraś z tych ekip zdobędzie Puchar, wynosi 10.00. Oprócz tego, w gronie faworytów stawia się jeszcze West Ham United (kurs 12.00), Bayer Leverkusen (kurs 14.00) czy też Olympique Lyon (kurs 14.00).

Legalne bukmacher eWinner

Więcej typów i zakładów bukmacherskich online na Ligę Europy znajduje się na stronie polskiego legalnego bukmachera eWinner. W środku również statystyki, tabele i bieżące wydarzenia związane ze wszystkimi najważniejszymi wydarzeniami sportowymi, a także codzienne typy, analizy i zapowiedzi meczów.

eWinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

REKLAMA