Kto widział kociego arystokratę?
15 kwietnia 2015
Rodzinny dramat na Bemowie. Łobuz, śliczny kot, wyszedł z domu przy skrzyżowaniu Górczewskiej i Lazurowej i do tej pory nie wrócił. Futrzak jest czarny, ma biały krawat, białe skarpetki i biały brzuszek.
WAT: Zdobyli 70 szczytów na 70-lecie uczelni
Żołnierze z Wojskowej Akademii Technicznej w oryginalny sposób uczcili jubileusz bemowskiej uczelni.
Kot zaginął 2 kwietnia i do tej pory nie wrócił. Czekają na niego zrozpaczeni opiekunowie i dzieci. Ktokolwiek widział Łobuza proszony jest o kontakt z Krzysztofem (tel. 535-682-493) lub Katarzyną (tel. 500-586-077).
PB.












































