REKLAMA
Zatracona
| autor: | Nadia Grim |
| wydawnictwo: | Lipstick Books |
| wydanie: | Warszawa |
| data: | 23 lutego 2022 |
| forma: | książka, okładka miękka ze skrzydełkami |
| wymiary: | 135 × 210 mm |
| liczba stron: | 368 |
| ISBN: | 978-83-2809588-5 |
Jest drobna, piekielnie skuteczna i nigdy się nie poddaje...
Alex Walker pracuje dla niebezpiecznej i tajnej agencji. Jej zadaniem jest uwodzenie mężczyzn i wystawianie ich organizacji, która specjalizuje się w szantażu i wyłudzaniu danych.
Jej nowy cel to Dominic Stone, ekspert od sztucznej inteligencji. Niesamowicie zdolny i zamożny. Wydaje się, że nie ma słabych punktów. Alex z wprawą nawiązuje romans. Jest profesjonalna i skupiona na zadaniu, wszystko idzie zgodnie z jej planem do momentu, gdy obezwładniająca namiętność i pożądanie zaczynają przejmować nad nią kontrolę.
Uwięziona przez umowę z agencją i uwikłana w beznadziejny romans, próbuje odzyskać własną wolność. Aby tego dokonać musi stanąć oko w oko z traumatyczną przeszłością. Czy jej się uda?
"Wciągająca jak narkotyk, elektryzująca niczym prąd. Pełna intryg i zwrotów akcji, z tajemnicami, które sprawiają, że nie masz ochoty nawet na moment odłożyć książki. Nietuzinkowa historia, którą koniecznie musicie przeczytać!!!"
KATARZYNA MAK
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga II. Tytus zdaje na prawko jazdyHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Lady Susan. Watsonowie. SanditonJane Austen
-
nowość[ e-book ]Biblia DoregoTorgny Lindgren
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga VII. Tytus poprawia dwójkę z geografii PolskiHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek. Zaginione księgi. Powrót do dżungli - księga VIHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga IX. Tytus na dzikim zachodzieHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga IV. Tytus żołnierzemHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek. Zaginione księgi. Tytus polarnikiem - księga IVHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga VIII. Tytus astronomemHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ książka, e-book ]Dolina IssyCzesław Miłosz
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga III. Tytus kosmonautąHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga VI. Tytus olimpijczykiemHenryk Jerzy Chmielewski
LINKI SPONSOROWANE























