REKLAMA
Urszula. Autobiografia
| autor: | Urszula Kasprzak, Ewa Anna Baryłkiewicz |
| wydawnictwo: | W.A.B |
| wydanie: | Warszawa |
| data: | 18 maja 2022 |
| forma: | książka, okładka zintegrowana |
| wymiary: | 160 × 235 mm |
| liczba stron: | 464 |
| ISBN: | 978-83-2809679-0 |
Biografia legendarnej gwiazdy polskiej sceny muzycznej!
Mija 40 lat, od kiedy Urszula zaśpiewała Dmuchawce, latawce, wiatr. Wokalistka po raz pierwszy tak wnikliwie wspomina swoje dzieciństwo w rodzinnym Lublinie, szkolne lata i debiutanckie występy na scenie. Opowiada o współpracy z Budką Suflera i zespołem Jumbo, o małżeństwie ze Stanisławem Zybowskim, macierzyństwie, emigracji do USA oraz o wielkim muzycznym come backu.
Urszula to kopalnia barwnych anegdot i porywających opowieści - zarówno tych osobistych, jak i zza kulis estrady. Piosenkarka mówi także o swoich najtrudniejszych chwilach, które ,,zatrzymały pęd jej muzycznej i życiowej karuzeli". O demonach, które musiała pokonać, aby uratować siebie i zbudować stabilny związek z drugim mężem, Tomaszem Kujawskim, ale i stworzyć zespół, którego liderką jest od prawie 20 lat.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka, e-book ]Opus Dei. Brudne pieniądze, handel ludźmi i skrajnie prawicowa organizacja kościelnaGareth Gore
-
nowość[ e-book ]Prus. Ukryte życie pisarzaIwona Kienzler
-
nowość[ e-book ]Po drugiej stronie okopówIwan Bogdan
-
nowość[ książka ]Historie prawdziwe i Nie - political fictionZbysław Ciszyński
-
nowość[ audiobook ]Masa o procesie polskiej mafii. Jarosław Sokołowski ,,Masa" w rozmowie z Arturem GórskimArtur Górski
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Pod ciemną skórą Filipin. 10 lat późniejTomasz Owsiany
-
nowość[ książka, e-book ]Sex, disco i kasety video. Polska lat 90Wojciech Przylipiak
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]MężczyźniMichał Gulczyński
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Dzisiaj narysujemy śmierćWojciech Tochman
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Wygrałem życie, ale najpierw przegrałem siebieNorbi, Sylwia Borowska
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Pianie kogutów, płacz psówWojciech Tochman
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Byłem w kolumbijskim więzieniuArtur Górski, Jacek Semerga























