Upadłe anioły
autor: | Richard Morgan |
wydawnictwo: | MAG |
wydanie: | Warszawa |
data: | 22 kwietnia 2018 |
forma: | e-book (epub, mobipocket) |
liczba stron: | 534 |
ISBN: | 978-83-7480954-2 |
Upowłokowiony w uszkodzone ciało bojowe Klina, Takeshi Kovacs służy jako najemnik w sponsorowanej przez Protektorat, brutalnej wojnie domowej, mającej zdławić rewolucję na Sanction IV.
Korzystając z szansy dołączenia do potajemnej ekspedycji, mającej zabezpieczyć znalezisko archeologiczne, Takeshi wpada w wir zdrady i oszustw, przy których front zdaje się być miłym wspomnieniem. Poszukiwany obiekt jest bezcenny i niesie ze sobą niezliczone zagrożenia. To znalezisko, dla którego korporacje będą zabijać. Odkrycie, które zmieni ludzkość.
Updałe Anioły zdzierają powłokę z 26 wieku, odsłaniając nagą przemoc, głupotę i czystą chciwość, które sprawiają, że człowiek okazuje się zupełnie nieprzygotowany na odkryte dziedzictwo: gwiazdy.
Oto SF najwyższej jakości: fantastyczny i równocześnie subtelnie opisany świat; silne, a przy tym wrażliwie opisane postacie, niesamowita lecz wiarygodna technika, ekscytujące a zarazem głębokie pisarstwo. Richard Morgan dołączył do światowej elity fantastyki naukowej.
Na sąsiedniej półce
-
[ e-book ]Rzadkie powietrzeRichard Morgan
-
[ e-book ]TrzynastkaRichard Morgan
-
[ e-book ]Siły rynkuRichard Morgan
-
[ e-book ]Zbudzone furie. Cykl Takeshiego Kovacsa. Tom 3Richard Morgan
-
[ e-book ]Modyfikowany węgielRichard Morgan
-
nowość[ audiobook ]Las światła i cieniaCaroline Korlins
-
nowość[ książka, e-book ]Księga zaginionych opowieści. Część 2J.R.R. Tolkien
-
nowość[ audiobook, e-book ]Gdzieś pomiędzyDaria Smolarek
-
nowość[ książka ]Szczodry Wieczór. Leszygród, tom 4Elwira Dresler-Janik
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Kolor magiiTerry Pratchett
-
nowość[ e-book ]Tkająca wiatrJulie Johnson
-
nowość[ książka ]Tkająca wiatr /barwione brzegi/Julie Johnson