REKLAMA
Trzy bajki z morałem
| autor: | Bożena Wojtowicz |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Poligraf |
| wydanie: | Brzezia Łąka |
| data: | 17 grudnia 2021 |
| forma: | książka, okładka miękka |
| wymiary: | 145 × 205 mm |
| liczba stron: | 42 |
| ISBN: | 978-83-8159597-1 |
Bożena Wojtowicz - obecnie jestem ciocią gromadki dzieci, dla których wymyślam i którym opowiadam bajki do snu :) Lubię czytać literaturę piękną, zwłaszcza powieści. Mam słabość do słodyczy i caffé latte, uwielbiam podróże - zwiedzanie nowych miejsc i ludzi z poczuciem humoru :)
,,Trzy bajki z morałem" to mały zbiór rymowanych bajek, które nie tylko uczą, ale też bawią. Ich zadaniem jest wywołanie uśmiechu na twarzy dzieci oraz nauka - wyciągnięcie wniosków wynikających z postępowania i przygód bohaterów. Dlatego gorąco zachęcam zarówno Was, Drogie Dzieci, jak i Waszych Rodziców do ich przeczytania.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]Którędy do Yellowstone? Dzika podróż po parkach narodowych (format podręczny)Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
-
nowość[ książka, e-book ]Dziennik Youtubera przedstawia: Shortsy Davy'ego. Sezon 2Marcus Emerson
-
nowość[ książka ]Rob & Ot. Leć, leć (tom 5)Jaume Copons
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Małe Licho i anioł z kamieniaMarta Kisiel
-
nowość[ książka ]MAPY. Edycja fioletowa (format podręczny). Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świataAleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
-
nowość[ książka ]Fascynujące łamigłówki. ZiemiaDominika Dąbrowska
-
nowość[ książka ]Szpiedzy i przyjaciele. Ministerstwo Nie dla Dam, tom 3Robin Stevens
-
nowość[ książka ]Król złodzieiCornelia Funke
-
nowość[ książka ]Bohaterowie literaccy i ich historieStepanka Sekaninova
-
nowość[ książka ]Wspaniałe eksperymenty. PlenerMegan Olivia Hall
-
nowość[ książka, e-book ]Mapa pragnieńAlice Kellen
-
nowość[ książka ]Gustav Klimt - zeszyt do kolorowaniaEdyta Niemiec-Szywała























