To będę ja!
autor: | Lyla Lee |
przekład: | Natalia Wyględowska |
wydawnictwo: | Flow Books |
wydanie: | pierwsze, Kraków |
data: | 11 kwietnia 2025 |
forma: | e-book (epub, mobipocket) |
liczba stron: | 320 |
ISBN: | 978-83-8367899-3 |
Inne formy i wydania
, pierwsze | 2025.03.12 |
książka, okładka miękka ze skrzydełkami, pierwsze | 2025.03.12 |
e-book (epub, mobipocket), pierwsze | 2025.04.11 |
Grube dziewczyny nie powinny: tańczyć, nosić jasnych kolorów, zwracać na siebie uwagi.
Skye słyszała to już setki razy. Ale nigdy się z tym nie zgadzała.
Kiedy w Los Angeles odbywa się jedno z najpopularniejszych koreańskich talent show, Skye postanawia spełnić swoje marzenie i zawalczyć o miejsce w świecie k-popu. Jednak droga do marzeń okazuje się pełna wyzwań. Nieustanne treningi, medialna presja i standardy piękna w przemyśle rozrywkowym wystawiają jej pewność siebie na próbę. A rodzące się uczucie do Henry'ego Cho - popularnego modela i jej największego rywala - komplikuje wszystko.
Mimo przeciwności Skye nie zapomina o swoim celu: chce zostać pierwszą gwiazdą k-popu plus-size i udowodnić, że talent i determinacja nie znają rozmiarów. Aby to osiągnąć, musi wygrać show, ale przede wszystkim nie zatracić samej siebie.
Zamierzam udowodnić tobie i wszelkiej maści hejterom, że rozmiar nie jest istotny. Jestem świetną tancerką i wokalistką, kropka. To, że jestem gruba, nie znaczy, że nie mogę robić najróżniejszych rzeczy. Pokażę wam wszystkim, że nikt mnie nie powstrzyma.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]Psi Patrol. Ekipa na 102! Przygody pieskówpraca zbiorowa
-
nowość[ książka, e-book ]Do wszystkich chłopców, których kochałam. Chłopcy. Tom 1Jenny Han
-
nowość[ książka ]Wspaniałe jednorożce. Aktywizująca książeczka dla dziewczynek. 1000 brylancikówAgata Kaczyńska
-
nowość[ książka ]Diamentowe kolorowanki z syrenką. 1000 brylancikówAgata Kaczyńska
-
nowość[ książka ]Wspaniałe zwierzaki. Aktywizująca książeczka dla dziewczynek. 1000 brylancikówAgata Kaczyńska
-
nowość[ książka ]Brylantowe kolorowanki z kotkiem. 1000 brylancikówAgata Kaczyńska
-
nowość[ książka ]Upiorne wakacje. Heca w HalloweenTaylor Dolan
-
nowość[ książka ]Tyldzia i Cynamonka. Nowy przyjaciel PawełekNinka Reittu
-
nowość[ książka ]Anna Kadabra. Przyjęcie o północyPedro Manas
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]SuszaMaria Krasowska
-
nowość[ książka ]Tajemnice ludzkiego ciała. Nasza wspaniała anatomiaAzmain Chowdhury
-
nowość[ książka ]Moja mała encyklopediapraca zbiorowa
LINKI SPONSOROWANE