REKLAMA
Samo-loty
| autor: | Marek Stokowski |
| wydawnictwo: | SAGA Egmont |
| kolekcja: | Stroiciel marzeń: tryptyk powieściowy |
| wydanie: | K?benhavn K |
| data: | 3 lutego 2022 |
| forma: | e-book (epub, mobipocket) |
| liczba stron: | 320 |
| ISBN: | 978-87-2812490-1 |
Inne formy i wydania
| e-book (epub, mobipocket) | 2022.02.03 |
| 2022.03.11 | |
Okęcie latem roku 1970. Trzynastoletni Marcin pragnie wyzwolić się od udręk doznawanych w peerelowskiej szkole i poza nią - w okrutnym świecie dorosłych. Ucieczką przed lękiem i upokorzeniami stają się dla niego dwie imaginacyjne podróże lotnicze - do Francji i do Ameryki.
Te szalone, pełne przedziwnych przygód i zdarzeń podróże są równie rzeczywiste jak powszedni świat nędznych podwórek, wybijającego szamba, biedy, młodzieńczej miłości, zapomnianych działek i ukochanego portu lotniczego.
Obie wyprawy nie przynoszą Marcinowi wymarzonego uwolnienia od zagrożeń i strachu. Dlatego musi on podjąć podróż trzecią, o wiele trudniejszą od poprzednich.
Na sąsiedniej półce
-
[ audiobook, e-book ]Kino krótkich filmówMarek Stokowski
-
[ audiobook, e-book ]Stroiciel lasuMarek Stokowski
-
[ e-book ]Święty Leonard z pólMarek Stokowski
-
[ e-book ]LotnichoMarek Stokowski
-
[ książka ]Las pełen przygódMarek Stokowski
-
nowość[ e-book ]SolenoidMircea Cartarescu
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Pamięć drzewaTina Valles
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga II. Tytus zdaje na prawko jazdyHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Lady Susan. Watsonowie. SanditonJane Austen
-
nowość[ e-book ]Biblia DoregoTorgny Lindgren
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga VII. Tytus poprawia dwójkę z geografii PolskiHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek. Zaginione księgi. Powrót do dżungli - księga VIHenryk Jerzy Chmielewski
LINKI SPONSOROWANE























