Przygoda na pełnym morzu. Kapitan Mops
tytuł oryg.: | Captain Pug. The Adventures of Pug |
autor: | Laura James |
przekład: | Mateusz Rulski-Bożek |
ilustracje: | Eglantine Ceulemans |
wydawnictwo: | Świetlik |
seria: | Przygody Mopsa |
kolekcja: | Przygody Mopsa |
wydanie: | Wydanie 1, Białystok |
data: | 29 stycznia 2025 |
forma: | książka, okładka miękka |
wymiary: | 135 × 185 mm |
liczba stron: | 136 |
ISBN: | 978-83-8371586-5 |
,,Przygody Mopsa" autorstwa Laury James to seria zabawnych opowieści o sympatycznym Mopsie oraz jego opiekunce, Pannie Mirandzie. Mops, choć nieco niezdarny, zawsze znajdzie się w centrum najciekawszych wydarzeń - raz jest kapitanem statku, innym razem kowbojem na Dzikim Zachodzie lub groźnym piratem. To także wierny, oddany i kochający przyjaciel Panny Mirandy. Mimo swoich psich lęków, Mops zawsze stara się je przezwyciężyć, chętnie próbuje nowych rzeczy i nigdy się nie poddaje.
W pierwszej książce z serii ,,Przygody Mopsa", Panna Miranda zostaje zaproszona na przyjęcie nad jeziorem, gdzie goście mają pływać na rowerkach wodnych. Mops, ze strachu przed wodą, nie czuje się pewnie podczas tego wydarzenia. Uwagę pieska przyciąga jednak piknikowy kosz ze smakołykami... Gdy wieko kosza opada, zaczynają się kłopoty! Koszyk z Mopsem w środku zostaje zabrany do autobusu, a psiak wplątuje się w morskie przygody i staje się prawdziwym kapitanem statku! Tylko co z jego strachem przed wodą? Seria nieoczekiwanych zdarzeń doprowadzi do zabawnych sytuacji, wywołując mnóstwo śmiechu podczas czytania.
,,Przygody Mopsa" to książki idealna dla młodszych dzieci, zwłaszcza tych, które zaczynają samodzielnie czytać i uwielbiają zabawne historie z niesamowitymi bohaterami w roli głównej. Młodzi czytelnicy i rodzice pokochają opowiadania o Mopsie za poczucie humoru, ciepło i lekkość, z jaką ukazują, jak ważne są przyjaźń, odwaga i akceptacja własnych ograniczeń.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]Wyprawa na piracką wyspę. Pirat Mops. Tom 4Laura James
-
[ książka ]Dzika przygoda w parku safari. Tropiciel MopsLaura James
-
[ książka ]Galopem po zwycięstwo. Kowboj MopsLaura James
-
nowość[ książka ]Rok na wsiMagdalena Kozieł-Nowak
-
nowość[ książka ]Maja i historia nie z tej ziemiAgnieszka Krawczyk
-
nowość[ książka ]Rok na zamkuNikola Kucharska
-
nowość[ książka ]Drogocenna kupaNicolo Venturi
-
nowość[ książka ]Borsuki w akcjiSusannah lloyd
-
nowość[ książka ]Ministerstwo RozwiązańSanne Rooseboom
-
nowość[ książka ]Flora w muzeumGabriela Rzepecka-Weiss
-
nowość[ książka ]Dlaczego pawian nie lubi żółwia, czyli mity z serca AfrykiAnna Olej-Kobus
-
nowość[ książka ]Rob & Ot. Dwa roboty (Tom 1)Jaume Copons
LINKI SPONSOROWANE