REKLAMA

Powiedziała M

autor: Dorota Rodzim
czyta: Monika Chrzanowska
wydawnictwo: SAGA Egmont
wydanie: K?benhavn K
data: 9 września 2022
forma: audiobook (plik)
czas: 5 godz. 24 min
ISBN: 978-87-2842455-1

Ona jedna, ich dwóch i... przepowiednia, która zmieni wszystko.

Czy można kochać mimo zła, jakie wyrządziła druga osoba? Czy można przestać kochać ,,na zawołanie"? W życiu Ady Jaroszyńskiej od zawsze liczy się tylko jeden mężczyzna: Michał. Kiedy on w końcu odwzajemnia jej uczucie, wydaje się, że to początek bajki. Zaczyna się wspólne organizowanie życia - młodzi rzucają się w wir pracy, by się dorobić i spełnić wspólne marzenia. Niestety, mąż równie mocno jak żonę kocha wiele innych kobiet. Skołowana Ada wybacza raz i drugi, za wszelką cenę pragnąc trwać ,,póki śmierć ich nie rozłączy". Wtedy na horyzoncie pojawia się przystojny lekarz...

Czy młoda dziewczyna będzie umiała odróżnić prawdziwą miłość od chwilowej fascynacji? I co oznacza przepowiednia wróżki, która powiedziała, że ,,M przeznaczony"? Wkrótce Ada będzie musiała dokonać najtrudniejszego w życiu wyboru...

"Krótko po dwudziestej drugiej byłyśmy na miejscu. Z daleka widziałyśmy rozświetlony lokal i słychać było dźwięki muzyki: lokalna kapela góralska dawała popis.

(...)

Kiedy Beata wyciągała kluczyk ze stacyjki, a ja nadal odpinałam oporne pasy, nagle zamarłam. W tym samym momencie spojrzałyśmy na auto, które stało obok. Jakaś para baraszkowała w nim na całego.

- Ty, patrz! Ale ich wzięło - rechotała Becia, poszturchując mnie w ramię. - Jak króliki jakieś!

Drzwi miałam już otwarte i jedną nogę na zewnątrz, gdy nagle para odwróciła głowy. Mimo lekko zaparowanych szyb widziałam ich bardzo dobrze. Siedziałam jak sparaliżowana.

- Boże - jęknęłam. ,,Panem królikiem" był Michał. Mój Michał!"

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024