Partnerstwo. Mark Brzezinski, Olga Leonowicz w rozmowie z Anną Pamułą
| autor: | Mark Brzezinski, Olga Leonowicz, Anna Pamuła |
| czyta: | Anna Maria Buczek, Krzysztof Stelmaszyk, Małgorzata Gołota |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Agora |
| wydanie: | Warszawa |
| data: | 26 listopada 2025 |
| ISBN: | 978-83-8380458-3 |
Inne formy i wydania
| 2025.11.26 | |
| e-book (epub, mobipocket) | 2025.11.26 |
| książka, okładka twarda | 2025.11.26 |
DWOJE LUDZI I DWIE KULTURY, JEDNO PRZESŁANIE: SIŁA JEST W DZIAŁANIU RAZEM.
Historia miłości, która stała się misją.
Dyplomacja to świat, w którym każdy gest ma znaczenie, a jeden uścisk dłoni potrafi zmienić bieg historii. Oni pokazują, że prawdziwa siła tkwi w partnerstwie.
Mark Brzezinski, ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce, syn legendarnego Zbigniewa Brzezińskiego, wychowany w cieniu wielkiego nazwiska, z poczuciem odpowiedzialności za każdy ruch i za każde słowo. Olga Leonowicz dorastała w zupełnie innym świecie, nie boi się mówić własnym głosem, jest niezależna, wrażliwa, odważna i inspirująca. To ona przypomina, że dyplomacja bez empatii staje się tylko protokołem.
,,Partnerstwo" to książka o relacji, która dojrzewa w cieniu wielkich wydarzeń.
O zaufaniu, które buduje mosty. I o tym, że nawet w świecie dyplomacji najważniejsze jest to, by umieć być razem i się wspierać.
Polecam.
Martyna Wojciechowska
Piękna historia o uczuciach, wzajemnym wsparciu, pokonywaniu przeciwności losu, tolerancji i uczeniu się siebie. A nade wszystko opowieść o dwójce państwowców wspaniale reprezentujących to, co najlepsze w Polsce i w Ameryce. Jeśli chcecie się dowiedzieć, czym jest prawdziwe partnerstwo, polecamy tę książkę.
Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
Mark Brzezinski i Olga Leonowicz z autentycznością, błyskotliwością i humorem opowiadają o życiu dwojga ludzi, których łączy głębokie uczucie i wspólna misja w samym sercu spraw publicznych. W czasach rosyjskiej agresji i strategicznego sojuszu polsko-amerykańskiego ich historia staje się fascynującą lekcją nowoczesnej dyplomacji i patriotyzmu. ,,Partnerstwo" to hołd dla odwagi, by iść ramię w ramię - w miłości i w służbie publicznej.
Aleksandra i Sławosz Uznańscy-Wiśniewscy
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka, e-book ]WspomnieniaPiotr Wrangel
-
nowość[ książka, e-book ]Czarne z białym. Zapiski niezależne 2012-2017Ludwik Wiśniewski OP
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Wielkie miłości, romanse, zazdrości. Niezwykli mężczyźni, piękne kobiety i największe skandale w historii PolskiAndrzej Zieliński
-
nowość[ książka, e-book ]Można oszaleć. Opowieść o szpitalu psychiatrycznym w KobierzynieKrystyna Rożnowska
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Wszystko, co wiemy o UFOElisabeth Neila, Mark Neila
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Beksińscy. Portret podwójnyMagdalena Grzebałkowska
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Pokonaj swoje lęki i odzyskaj spokójdr Ellen Vora
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]SztywniakMary Roach
-
nowość[ książka ]Chopin. Biografia. Tom 2: Paryż-Panteon, 1838-1849Alan Walker
-
nowość[ książka, e-book ]Dni pamięciGeraldine Brooks
-
nowość[ książka, audiobook ]Łowczynie szpiegówTomasz Awłasewicz
-
nowość[ książka, audiobook ]Polki w Ameryce. Historie kobiet, które wyruszyły za ocean i podbiły światMagdalena Żelazowska
LINKI SPONSOROWANE
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA

































