Paleta uczuć
| autor: | Renata Czaban-Kryczka |
| wydawnictwo: | Novae Res |
| wydanie: | Gdynia |
| data: | 28 maja 2019 |
| forma: | e-book (epub) |
| liczba stron: | 488 |
| ISBN: | 978-83-8147331-6 |
Łucja od dawna kocha się w Dominiku. Paulina wciąż wzdycha do brata swojej najlepszej przyjaciółki. Żadna z nich nie podejrzewa, że nadchodzące lato będzie przełomowym czasem w ich życiu. Obie dziewczyny bowiem w końcu zaznają prawdziwej, odwzajemnionej miłości. Letnie spacery w świetle księżyca, wycieczki rowerowe, pływanie w jeziorze i bezsenne noce spędzone na rozmowach z ukochanymi... Wydaje się, że ta sielanka mogłaby trwać wiecznie. Wkrótce jednak pewne wydarzenia z przeszłości położą się cieniem na tym idealnym, wakacyjnym obrazku.
Jak poradzą sobie bohaterowie w zderzeniu z trudną do zaakceptowania rzeczywistością? Czy wybory, jakich dokonają, pozwolą im stworzyć dojrzałe, w pełni udane związki?
Często miała jego obraz przed oczami. Mimo że wówczas był ze swoją ówczesną dziewczyną, to wywarł na Pauli duże wrażenie. Zafascynował ją. Był tak różny od tych wszystkich chłopaków, z jakimi miała do czynienia. Wiadomo, był starszy, dojrzalszy, ale też pełen czaru i uroku. Wiedziała, że jeśli kiedykolwiek miałaby się ponownie zakochać, to tylko w nim. Jedyna rzecz, jaka u niego raziła, to jego rozwiązłość, z którą Paulina nie miała zamiaru się zmagać. Wolała więc trzymać się od niego z daleka, co jednak nie było zbyt łatwe, zważywszy na fakt, że to ukochany brat Łucji. Chcąc nie chcąc, dostała go w pakiecie razem ze swoją przyjaciółką.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka, e-book ]Jezioro stworzeniaRachel Kushner
-
nowość[ książka ]W sercu zaufania. Jak budować wewnętrzną pewność siebie i zdrowe relacjeMarta Miłuńska
-
nowość[ książka, e-book ]Mieć i nie miećErnest Hemingway
-
nowość[ książka ]Śmierć w rodzinieJames Agee
-
nowość[ komiks ]Diuna: Ród Corrinów T.3Brian Herbert, Kevin Anderson
-
nowość[ książka, e-book ]Pola makoweNikki Erlick
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Być może się wydarzyłoLu Min
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Co przyniesie jutroMelissa Da Costa
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Mała kwiaciarnia w TokioYukihisa Yamamoto
-
nowość[ książka ]Spotkajmy się na moście miłości (większe litery)Monika Hakowska
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Frytki z cukremAdam Wojtyszko
-
nowość[ e-book ]Surinamie, to jaBea Vianen
LINKI SPONSOROWANE
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA
REKLAMA

























