Ostatni kilometr precyzyjnej walki z ubóstwem. Relacje wiejskich sekretarzy-millenialsów
| autor: | Sichuan People's Publishing House |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Poligraf |
| wydanie: | Brzezia Łąka |
| data: | 20 stycznia 2023 |
| forma: | książka, okładka miękka |
| wymiary: | 170 × 240 mm |
| liczba stron: | 292 |
| ISBN: | 978-83-8159772-2 |
Książka przedstawia sylwetki ponad trzydziestu pierwszych sekretarzy wiosek z tak zwanego pokolenia millenialsów, ich codzienne trudy i sukcesy w walce z biedą, a także osobiste przemyślenia i refleksje. Tym bardzo młodym ludziom Komitet Centralny Komunistycznej Partii Chin postawił trudne zadanie walki z ubóstwem, które zajmuje ważny punkt w krajowej polityce.
Pierwsi sekretarze, pełniąc swoją służbę, dorastają w warunkach praktycznych działań, poznają trudne realia wsi, przełamują bariery i integrują się z miejscowym społeczeństwem. I jak stwierdza Zuo Chenyang, jeden z bohaterów książki oddelegowany do zwalczania ubóstwa: ,,Należy zawsze nosić mieszkańców w sercu". O tym też mówią historie tych wyjątkowych ludzi.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka, e-book ]Alfabet MilleraLeszek Miller, Jacek Prusinowski
-
nowość[ książka ]Czarna owca medycyny. Nieopowiedziana historia psychiatriiJeffrey A. Lieberman, Ogi Ogas
-
nowość[ e-book ]Ta ciemna ćmaAndrzej Kopacki
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Imperium elit. Wzlot i upadek Conde Nast, największej dynastii medialnej Nowego JorkuMichael Grynbaum
-
nowość[ książka, e-book ]Milan Kundera. Życie za zasłonąAleksander Kaczorowski
-
nowość[ książka, e-book ]I zdarzyła się Hiroszima. Wyścig po bombę atomową i fatalna decyzja, która zmieniła losy świataIain Macgregor
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Żyletkę zawsze noszę przy sobieMałgorzata Gołota
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Mężczyźni OsieckiejJoanna Podsadecka
-
nowość[ książka ]Pakiet: Jeszcze będzie przepięknie, Jeszcze będzie normalnieTomek Lipiński
-
nowość[ książka ]Przed waszą erąMateusz Łabuz
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Lato Thomasa MannaKerstin Holzer
-
nowość[ książka, e-book ]Kobiety z oddziału 5B. Intymny reportaż ze szpitala psychiatrycznegoPatrycja Trzeszczyńska
LINKI SPONSOROWANE
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA
REKLAMA




























