Ofiara dusz
| autor: | Kornelia Namiecińska |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Borgis |
| wydanie: | 1, Warszawa |
| nowość: | 31 października 2025 |
| forma: | książka, okładka miękka |
| wymiary: | 125 × 195 mm |
| liczba stron: | 100 |
| ISBN: | 978-83-6832266-8 |
Inne formy i wydania
| e-book (epub, mobipocket), 1 | 2025.10.31 |
| książka, okładka miękka, 1 | 2025.10.31 |
Thomsonowie giną w wypadku samochodowym. Pozostawiają po sobie jedyną dziedziczkę, Cassie, która z dnia na dzień zostaje szefową wielkiej firmy oraz posiadaczką kilku nieruchomości. Wśród nich jest zapomniany przez wszystkich dom w Sleepy Town, z którym wiąże się rodzinna tajemnica. Cassie wyrusza w podróż do ,,sennego miasteczka" w poszukiwaniu historii o swoim pochodzeniu i dawno pogrzebanych sekretów. Dziewczyna szybko przekonuje się, że nie każda tajemnica powinna zostać odkryta, a niektóre grzechy lepiej pozostawić głęboko... w grobie.
Ofiara dusz to horror z wątkami nadprzyrodzonymi, chwytający Czytelnika w szpony grozy od pierwszych stron. W tej pogoni za przerażającą tajemnicą trudno odróżnić prawdę od fikcji, a zło potrafi przybrać każdą postać. Czy Cassie, wspierana przez swojego ukochanego, ocali własne życie w tej najtrudniejszej z podróży? Zapraszamy do Sleepy Town, aby się o tym przekonać.
Notatka o Autorce
Kornelia Namiecińska - jest świeżym nabytkiem w świecie pisarzy, z pasją i głową pełną pomysłów. O pisaniu marzyła od kiedy po raz pierwszy przeczytała książki Stephena Kinga. Wówczas pojawił się u niej pomysł na ,,Ofiarę dusz". Do napisania książki w gatunku fantasy zainspirowała ją Holly Black.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]Slewfoot. Opowieść o wiedźmieGerald Brom
-
nowość[ książka ]Koniec świata, jaki znamy. "Bastion" Stephena Kinga. Nowe historie. (barwione brzegi)Stephen King, Christopher Golden, Brian Keene
-
nowość[ książka, e-book ]Czarownictwo dla zbłąkanych dziewczątGrady Hendrix
-
nowość[ audiobook, e-book ]WiłaRobert Ziębiński
-
nowość[ książka, e-book ]Diabeł i pani DavenportPaulette Kennedy
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Ręka mistrzaStephen King
-
nowość[ książka ]Frankenstein. (barwione brzegi)Mary Shelley
-
[ e-book ]PrzekletyMichał Klimaszewski
-
[ książka, e-book ]FrankensteinMary Shelley
-
[ książka, e-book ]Pozwól mi wejśćJohn Ajvide Lindqvist
-
[ audiobook ]RoznosicielBrian Lumley
-
[ e-book ]NiematkiLeslie J. Anderson
LINKI SPONSOROWANE







































