Nova
| autor: | Ula Machnacz |
| wydawnictwo: | Novae Res |
| wydanie: | Gdynia |
| data: | 6 grudnia 2022 |
| forma: | e-book (epub) |
| liczba stron: | 188 |
| ISBN: | 978-83-8313300-3 |
Inne formy i wydania
| e-book (epub) | 2022.12.06 |
| 2024.09.06 | |
Mija to doskonale zorganizowana współczesna kobieta, która bez problemu łączy życie zawodowe z osobistym. To drugie przynosi jej ostatnio więcej zmartwień niż satysfakcji. Mimo że ma wieloletniego partnera, niemal każdy wieczór spędza samotnie - ogląda romantyczne komedie i osusza kolejne butelki białego wina, po którym męczy ją okrutny kac.
Kiedy w końcu dowiaduje się, jaki jest powód ciągłej nieobecności jej ukochanego, postanawia na nowo poukładać swoje życie. Zaczyna od przeprowadzki, potem poznaje Damiana, który kocha wszystkie kobiety, ale większość z nich tylko przez jedną noc. Jej jednak oferuje przyjaźń, a nawet pomoc w umówieniu się na seks z nieznajomym... Jak Mija odnajdzie się w wirtualnym świecie szybkich randek?
To było zbyt absurdalne, żeby jej facet zdradzał ją z jej najlepszą przyjaciółką. Borys zawsze umiał wszystko wytłumaczyć i zazwyczaj wychodziła na kretynkę, która szuka jakiejś miłosnej afery tam, gdzie jej nie ma.
- Jadę z Agatą do firmy pogrzebowej załatwić wszystkie sprawy - oznajmił Borys.
- Jechać z wami? - zapytała.
- Nie trzeba. Damy radę. Zostań w domu i przygotuj się na pogrzeb. Agata na pewno będzie potrzebowała teraz wsparcia. Bardzo kochała swoją babcię - mówiąc to, wziął portfel i kluczyki od auta, a potem ruszył do przedpokoju.
- Okej. Pociesz ją! - krzyknęła, zanim jego plecy zniknęły za drzwiami.
On wyszedł, ona została.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Baciary z piekła rodemZiemowit Szczerek
-
nowość[ książka ]Powiedz im, że ona tu jest. W poszukiwaniu królowej MalajhyBodour Al Qasimi
-
nowość[ książka, e-book ]Kto by się spodziewał?Anna Brook-Mitchell
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Czarownica z PortobelloPaulo Coelho
-
nowość[ książka ]Powrót do prostoty. Jak uspokoić ducha w zabieganym świecieMaximilien Le-Febure-du-Bus
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Regulamin tłoczni winJohn Irving
-
nowość[ książka ]Ludzie czerwonego słońcaRafał Wojasiński
-
nowość[ audiobook, e-book ]Suma uśmiechówHubert Enerlich
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Ogień w gardleBeatriz Serrano
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Mogłabym być jego córkąJennette McCurdy
-
nowość[ książka, e-book ]Długa dolina. Jasny płomieńJohn Steinbeck
-
nowość[ e-book ]Przypadki Eneasa McNulty'egoSebastian Barry
LINKI SPONSOROWANE
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA
REKLAMA




























