REKLAMA

Nigdy nas tu nie było

tytuł oryg.: We were never here
autor: Andrea Bartz
przekład: Agnieszka Bednarczyk
czyta: Maria Guzek
wydawnictwo: Harde Wydawnictwo
wydanie: Wydanie 1, Warszawa
data: 14 lipca 2023
czas: 10 godz. 38 min
ISBN: 978-83-8343111-6

Inne formy i wydania

, Wydanie 1  2023.07.14

Nigdy nas tu nie było

Tytuł, który zrobił na świecie prawdziwą furorę! Bestseller ,,New York Timesa", wybór Reese Witherspoon Club, a wkrótce ekranizacja Netflixa. Mocny thriller psychologiczny z napięciem jak u Hitchcocka oraz bohaterkami na miarę duetu z filmu Thelma i Louise.

To miały być idealne babskie wakacje. Z egzotycznymi krajobrazami, drinkami i nocami pełnymi zwierzeń. Bez potłuczonego szkła, krwi i ciała poznanego w barze mężczyzny na środku ich hotelowego apartamentu. Znowu! Jak rok wcześniej. Takie rzeczy nie zdarzają się dwa razy. A jednak. Emily i Kristen to przyjaciółki. Wiedzą o sobie wszystko. Tylko czy na pewno? Tutaj nic nie jest takie, jakie wydaje się na pierwszy rzut oka. Trzeba uważać, komu powierza się sekrety.

Ta książka jest marzeniem każdego miłośnika suspensu. Nie pozwoli ci przewracać stron zbyt wolno... To powieść z szalonymi zwrotami akcji, która sprawi, że porzucisz piątkowe plany dla kolejnych rozdziałów.

Reese Witherspoon

Andrea Bartz

Mieszkająca na nowojorskim Brooklynie dziennikarka, publikuje zarówno na łamach ,,The Wall Street Journal", jak i ,,Vogue'a". Sekrety kobiet nie są jej obce, pracowała w redakcji ,,Glamour", pisała dla ,,Elle" i ,,Marie Claire". Jej thriller The Herd został uznany przez ,,Real Simple", ,,Good Housekeeping", ,,Marie Claire" i CrimeReads za najlepszą książkę roku 2020.

fragment

Otworzyłam drzwi i włączyłam światło. Rozbłysło, niebieskobiałe i ohydne, a ja zamarłam.

Kristen siedziała zwinięta na podłodze, płacząc. Jej łzy zmieszały się z kroplami krwi na jej szczęce. Na dłoni i przedramieniu też miała ciemne smugi.

- Co się stało? - zapytałam prawie szeptem, a ona podniosła na mnie oczy. Zobaczyłam coś za jej plecami: dwie nogi wystające zza kanapy.

- Emily - wyciągnęła do mnie ręce jak maluch, który chce do mamusi.

Krew pulsowała mi tak głośno, że przypominała ocean, fale uderzające o wnętrze czaszki. Łup. Łup. Łup.

Jak lunatyk zrobiłam krok do przodu. Potem jeszcze jeden i jeszcze jeden, za Kristen, która znowu patrzyła na swoje zakrwawione dłonie.

- Zaatakował mnie.

Reese Witherspoon Club

Założony przez aktorkę Reese Witherspoon - wielką miłośniczkę książek. Co miesiąc Reese wybiera powieść, której główną bohaterką jest kobieta. Co ważne, nie ma żadnych innych kryteriów, które mogłyby ograniczać ten wybór, choć jest on dokonywany bardzo starannie i rozważnie. Klub istnieje od 2017 roku. Autorkami wybranych książek są pisarki z całego świata.

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024