Niewyjaśnione. Prawdziwe historie, których nigdy nie udało się wyjaśnić
| autor: | Richard MacLean Smith |
| przekład: | Aleksandra Żak |
| wydawnictwo: | Znak Literanova |
| wydanie: | pierwsze, Kraków |
| data: | 31 lipca 2019 |
| forma: | książka, okładka twarda |
| wymiary: | 135 × 210 mm |
| liczba stron: | 352 |
| ISBN: | 978-83-2405627-9 |
Inne formy i wydania
| książka, okładka twarda, pierwsze | 2019.07.31 |
| 2019.08.12 | |
Otwórz drzwi nieznanemu.
Poznaj prawdziwe, przerażające historie, których nigdy nie udało się wyjaśnić.
Choć nauka pozostaje wobec nich bezradna, czy mogą nam powiedzieć coś więcej o świecie i nas samych?
Pewnego poranka w 2014 roku w stanie Wisconsin przerażony rowerzysta zauważa wyczołgującą się z leśnej gęstwiny zakrwawioną dziewczynkę. Na jej ciele jest dziewiętnaście ran zadanych kuchennym nożem. Wkrótce okazuje się, że do lasu zabrały ją i zaatakowały dwie dwunastoletnie przyjaciółki. Pytane przez policję, dlaczego to zrobiły, odpowiedziały, że tego chciał od nich Slender Man.
Richard MacLean Smith - twórca ,,najstraszniejszego podcastu świata" - opowiada prawdziwe historie, które nigdy nie doczekały się racjonalnego wyjaśnienia. Fascynuje, przeraża i stawia odważne pytania o nasze postrzeganie świata i granice wiedzy.
Czy krwawe wydarzenia w hotelu Cecil nie są wystarczającym dowodem, że nawiedzone domy istnieją? Czy Anneliese Michel naprawdę była opętana przez demona? Czy sześćdziesięcioro dzieci rzeczywiście mogło kłamać, że na szkolnym podwórku wylądowało UFO? Czy wraz z rozwojem internetu nasz umysł cofa się do wypełnionego upiorami i przesądami średniowiecza, a może to sieć daje schronienie nadnaturalnym groźnym istotom jak Slender Man?
Oto przyprawiająca o dreszcze podróż do granic ludzkiego poznania.
Czy odważycie się w nią wyruszyć?
Na sąsiedniej półce
-
[ książka, e-book ]NiewyjaśnioneRichard MacLean Smith
-
nowość[ książka, e-book ]Alfabet MilleraLeszek Miller, Jacek Prusinowski
-
nowość[ książka ]Czarna owca medycyny. Nieopowiedziana historia psychiatriiJeffrey A. Lieberman, Ogi Ogas
-
nowość[ e-book ]Ta ciemna ćmaAndrzej Kopacki
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Imperium elit. Wzlot i upadek Conde Nast, największej dynastii medialnej Nowego JorkuMichael Grynbaum
-
nowość[ książka, e-book ]Milan Kundera. Życie za zasłonąAleksander Kaczorowski
-
nowość[ książka, e-book ]I zdarzyła się Hiroszima. Wyścig po bombę atomową i fatalna decyzja, która zmieniła losy świataIain Macgregor
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Żyletkę zawsze noszę przy sobieMałgorzata Gołota
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Mężczyźni OsieckiejJoanna Podsadecka
-
nowość[ książka ]Pakiet: Jeszcze będzie przepięknie, Jeszcze będzie normalnieTomek Lipiński
-
nowość[ książka ]Przed waszą erąMateusz Łabuz
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Lato Thomasa MannaKerstin Holzer
LINKI SPONSOROWANE
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA
REKLAMA




























