REKLAMA

Nieuchwytny

autor: Barbara Gordon
czyta: Masza Bogucka
wydawnictwo: SAGA Egmont
kolekcja: PRL kryminalnie
wydanie: K?benhavn K
data: 13 października 2023
czas: 7 godz. 52 min
ISBN: 978-87-2712299-1

Inne formy i wydania

  2023.10.13

Kryminał jednej z najpoczytniejszych autorek czasów PRL.

Ciemna jesienna noc, epidemia grypy i znaleziony trup...

Jest zimna październikowa noc, a w całym mieście szaleje grypa. Pielęgniarka, Eulalia Pstryk, pośpiesznie idzie opustoszałą drogą, by zaszczepić kolejnych mieszkańców. To, co znajduje, jest straszniejsze niż jakakolwiek epidemia - rozbity słoik i martwe oczy kobiety. Kobiety, którą bardzo dobrze zna...

To nie tylko kryminał milicyjny, to także psychologiczno-społeczna analiza PRL-u. Tutaj milicjanci są nie tylko stróżami prawa, ale i obiektami społecznej fascynacji.

Idealna dla fanów Joanny Chmielewskiej i Marka Krajewskiego!

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA