REKLAMA

Nierealna magia. Antologia erotyki w fantastyce

fantasy  |  romans
autor: praca zbiorowa
wydawnictwo: Wydawnictwo Hm
wydanie: Wydanie 1, Wojkowice
data: 15 sierpnia 2022
forma: e-book (epub, pdf, mobipocket)
liczba stron: 380
ISBN: 978-83-9627042-9

Antologia opowiadań "(Nie)realna magia" zawiera dwanaście erotycznych historii osadzonych w fantastycznych światach. Od steampunka przez fantasy z motywami słowiańskimi po space romance i urban fantasy. Powstała jako wynik współpracy między autorami wydającymi już na polskim rynku, jak i zdolnymi debiutantami, którzy w ramach naboru napisali oryginalne teksty.

To doskonała lektura dla wszystkich fanów erotyki w historiach fantasy.

W antologii spotkasz bogów, demony, zmiennokształtnych, czarownice... a nawet androida, półmechanicznego lorda, modliszkę, kupidyna, sukkuba i nieumarłą

Fragment

Fais naparła nieco mocniej na dłoń Carela, a ten przyjął wyzwanie. Gdy tylko do skrzypiec dołączył łagodny ton altówki, książę zaczął poruszać się szybciej i pewniej. Najwyraźniej nie zamierzał pozwolić, aby cudzoziemka dyktowała mu warunki, nawet w tańcu. Fais pozwoliła się prowadzić do pierwszej zmiany tempa. Zawirowała, z szelestem sukni przemknęła pod ra-mieniem Carela. Skrzywiła się, gdy jej kolana i uda przeszyła fala bólu, ale szybko ukryła grymas pod uśmiechem.

Książę nie dał się zbić z tropu. Nie wypadając z rytmu, objął Fais w talii, po czym przysunął się bliżej. Jego palce spoczywały tuż obok fiolki z Brato-bójcą. Na twarzy błąkał mu się przebiegły uśmiech, jak u szermierza, który napotkał godnego siebie przeciwnika. Sunęli wspólnie poprzez parkiet, sta-wiając kroki w idealnej harmonii. Muzyka przyśpieszyła, a wraz z nią od-dech Fais. Musiała przyznać, że chociaż Carel nie poruszał się z gracją wy-trawnego tancerza, to braki nadrabiał wigorem. Każdy ruch księcia był pełen werwy, co akcentował cichy szczęk wiszącego u pasa ostrza. Bardzo niebez-pieczne i pociągające połączenie.

Fais przysunęła się bliżej. Chciała poczuć bicie jego serca, przez moment udawać, że tortury w królewskiej katowni, lata zrastania się w całość oraz mozolne planowanie zemsty - to tylko zły sen.

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA