REKLAMA
My Love Story. Autobiografia
| autor: | Tina Turner |
| przekład: | Justyna Kukian |
| wydawnictwo: | Znak Horyzont |
| wydanie: | pierwsze, Kraków |
| data: | 27 października 2021 |
| forma: | książka, okładka twarda |
| wymiary: | 163 × 235 mm |
| liczba stron: | 304 |
| ISBN: | 978-83-2407983-4 |
Inne formy i wydania
| e-book (epub, mobipocket) | 2021.10.27 |
| książka, okładka twarda, pierwsze | 2021.10.27 |
| książka, okładka miękka ze skrzydełkami, drugie | 2022.02.23 |
Dwieście milionów sprzedanych płyt.
Dwanaście nagród Grammy.
Tylko jedna Tina Turner!
Bez dwóch zdań. Tina Turner to jedyna prawdziwa królowa rock'n'rolla oraz ikona lat osiemdziesiątych! Przez ponad 60 lat tworzyła piosenki, które rozbrzmiewają w stacjach radiowych na całym globie. Nieśmiertelna sława, pierwsze miejsca na światowych listach przebojów, tłum szalejących fanów... Tak w skrócie wyglądała kariera jednej z najjaśniejszych gwiazd muzyki rozrywkowej. Choć Tina spędziła większość czasu w blasku fleszy, to jej życie nie zawsze było usłane różami.
Zawodowy sukces okupiła cierpieniem w życiu prywatnym. Nieszczęśliwe dzieciństwo w patologicznej rodzinie, nieudane małżeństwo z pierwszym mężem, który w noc poślubną zabrał ją do burdelu, wreszcie - samobójstwo najstarszego syna. Mało która gwiazda przeżyła tyle co ona.
W My love story Tina jak nigdy przedtem otwiera się przed wielbicielami i szczerze opowiada zarówno o swoich wzlotach, jak i bolesnych porażkach w życiu osobistym.
,,W tej historii jest wszystko. Przeboje, sukcesy i sława. Porażki, traumy i niewyobrażalny ból. Siła, by przetrwać, i upór, by nigdy się nie poddawać. Miłość, która ocala. Muzyka, którą kochają miliony. I Ona. Legenda, ikona, inspiracja, gwiazda. Urodzona, by śpiewać, zdeterminowana, by walczyć. Jedyna taka i po prostu najlepsza. Przed Państwem, w fascynującej opowieści o swoim życiu, Tina Turner!"
Anna Gacek
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ e-book ]Izabela. Opowieść o niezłomnej księżnejAdam Zamoyski
-
nowość[ książka, e-book ]Mengele. Anioł Śmierci z AuschwitzMax Czornyj
-
nowość[ książka, e-book ]Zośka i Rudy. O miłości, przyjaźni i PolsceKornelia Sobczak
-
nowość[ książka, e-book ]Zakazany ogród Stalina. Jak naukowcy (nie) uratowali mieszkańców LeningraduSimon Parkin
-
nowość[ książka ]ListyKurt Vonnegut
-
nowość[ e-book ]Listy. Kurt VonnegutKurt Vonnegut
-
nowość[ książka ]PAKIET KOSSAKOWIE Biały mazur, Tango, WachlarzJoanna Jurgała-Jureczka
-
nowość[ e-book ]Życie codzienne kobiet w PRLBłażej Brzostek
-
nowość[ książka, e-book ]Chopin. Biografia. Tom 2: Paryż-Panteon, 1838-1849Alan Walker
-
nowość[ e-book ]Historia Polonii amerykańskiejpraca zbiorowa
-
nowość[ książka, e-book ]Pędzę do Ciebie na sygnale. Polska przez szybę karetkiJan Świtała
-
nowość[ książka, e-book ]Moja przyjaciółka Anne FrankHannah Pick-Goslar























