REKLAMA
Moja gra. Autobiografia
| autor: | Luka Modric, Robert Matteoni |
| przekład: | Karina Giel |
| wydawnictwo: | Znak Horyzont |
| wydanie: | pierwsze, Kraków |
| data: | 16 września 2020 |
| forma: | książka, okładka miękka ze skrzydełkami |
| wymiary: | 163 × 235 mm |
| liczba stron: | 384 |
| ISBN: | 978-83-2407833-2 |
Inne formy i wydania
| e-book (epub, mobipocket) | 2020.09.07 |
| książka, okładka miękka ze skrzydełkami, pierwsze | 2020.09.16 |
Najlepszy piłkarz świata, który swoją grą rzucił wyzwanie Messiemu i Ronaldo.
Jest rok 2018. Skromny facet z niewielkiego kraju przerywa trwającą 10 lat dominację Leo Messiego i Christiano Ronaldo w świecie futbolu. Jako jedyny człowiek w historii zdobywa wszystkie cztery najważniejsze nagrody piłkarskie w jednym roku. W Rosji prowadzi swoją drużynę narodową do finału Mistrzostw Świata. Z Realem Madryt wygrywa po raz trzeci z rzędu Klubowe Mistrzostwa Świata. Lecz jego droga na szczyt nie była łatwa.
Gdy Luka ma sześć lat, wybucha wojna o niepodległość Chorwacji. Z rąk serbskich bojowników ginie jego ukochany dziadek. Chłopiec z rodzicami ucieka z rodzinnego miasta. Dzieciństwo spędzi w obozie dla uchodźców. By zapomnieć o wojnie, zacznie grać w piłkę na hotelowym parkingu. Zapragnie być jak ówczesne legendy piłkarskie Francesco Totti i Zvonimir Boban. Po 28 latach Boban, wraz z sir Alexem Fergussonem, napisze wstęp do autobiografii Modricia - już nie chłopca, lecz zdobywcy Złotej Piłki dla najlepszego piłkarza na świecie.
Luka po raz pierwszy szczerze opowiada o całym swoim życiu i karierze, o trudnej drodze na szczyt, niełatwym dzieciństwie i o tym, jak udało mu się nie zwariować w świecie wielkiego futbolu.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka, e-book ]DepeszeMichael Herr
-
nowość[ książka, e-book ]Nienawidzę ich! To Polacy mówią na terapiach. Reportaż z podzielonego krajuKarolina Olejak
-
nowość[ książka ]Idea Ognia - by dźwigać życieAlex von Fire
-
nowość[ książka, e-book ]W starym hotelu. Reportaże z nowojorskiej ulicyJoseph Mitchell
-
nowość[ książka, e-book ]Oriana Fallaci. Portret kobietyCristina DeStefano
-
nowość[ książka ]MonetJackie Wullschlager
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Chłodnia, czyli grzejnia. Małgorzata Szejnert w rozmowie z Dorotą Karaś i Markiem SterlingowemMałgorzata Szejnert, Dorota Karaś, Marek Sterlingow
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Tajemnica zbrodni w butiku UltimoOlga Herring, Łukasz Herring
-
nowość[ książka ]Papież Franciszek. Pasterz i prorokKrzysztof Ołdakowski SJ
-
nowość[ książka, e-book ]Chwila przed podróżą. Reportaże z PRLMałgorzata Szejnert
-
nowość[ książka ]Stare kliszeLeopold Starzewski
-
nowość[ książka ]JEZUS Opowieść o życiu Mistrza z NazarethuJean Christian Petitfils
LINKI SPONSOROWANE























