Kolor miłości i krwi
autor: | Margota Kott |
czyta: | Tomasz Sobczak |
wydawnictwo: | SAGA Egmont |
wydanie: | Kobenhavn K |
data: | 19 lutego 2025 |
czas: | 10 godz. 21 min |
ISBN: | 978-87-2712426-1 |
Polsko-ukraińskie love story naznaczone śmiercią
Królowa francuskich romansów, Juliette Gauthier, przeprowadza się do małej wsi w Bieszczadach, by napisać powieść swego życia. Tymczasem Marko Berezowski, młody żołnierz należący do słynnych Cyborgów broniących lotniska w Doniecku przed separatystami, szuka pracy w Polsce. Udaje mu się znaleźć zatrudnienie jako osobisty ochroniarz intrygującej pisarki. Juliette staje się dla niego kimś znacznie więcej niż tylko pracodawczynią... Jednak okrutny los wkrótce zadrwi z ich planów i zmusi Marko, by ponownie stanął do walki, tym razem o swoją przyszłość.
Uciekający przed wojną, biedą oraz bolesną traumą ukraiński bohater jeszcze nie wie, że jego losy są splątane z małą bieszczadzką wsią o wiele bardziej, niż mógłby kiedykolwiek podejrzewać. Jakiego koloru nabierze jego życie: miłości czy krwi?
Margota Kott - od lat zakochana w jednym mężczyźnie - Sherlocku Holmesie. Magister biologii. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunkach: kryminologia i kryminalistyka, pomoc psychologiczna, socjoterapia. Pracownik laboratorium uniwersyteckiego. Aktualnie prowadzi własną firmę. Autorka powieści kryminalnej ,,Morderstwo w Pradze", ,,Kolor miłości i krwi" oraz poradnika ,,Kompendium wiedzy dla autorów kryminałów". Uczestniczka wielu warsztatów i kursów kreatywnego pisania oraz konkursów literackich.
Na sąsiedniej półce
-
[ książka ]Miłość i mordercze parówkiIwona Banach
-
[ audiobook ]Krwawy bursztynMarek Boszko-Rudnicki
-
[ książka ]Iwona Banach 3 (2 tytuły)Iwona Banach
-
[ książka, audiobook, e-book ]Christine. Powieść o Krystynie SkarbekVincent V. Severski, Piotr Niemczyk
-
[ audiobook ]Wojna w Zatoce PerskiejWładysław Żernik
-
[ książka ]Pakiet WarszawiankaIda Żmiejewska
-
[ audiobook ]Paryski lipiecBernard G. Murray
-
[ książka ]Kill Show. Powieść w stylu true crimDaniel Sweren-Becker
-
[ książka ]Mężczyzna w celiJussi Adler-Olsen
-
[ e-book ]Kill Show. Powieść w stylu true crimeDaniel Sweren-Becker
-
[ audiobook ]Wahadło sumieniaPaweł Wichowski
-
[ książka ]1793Niklas Natt-och-Dag
LINKI SPONSOROWANE
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA
Misz@masz
Artykuły sponsorowane
REKLAMA
Kup bilet
Znajdź swoje wakacje
Polecamy w naszym pasażu
REKLAMA