Kadencja w przestworzach. Kulisy prezydenckich podróży
autor: | Żaklina Skowrońska |
wydawnictwo: | Wydawnictwo Jedność |
wydanie: | Kielce |
data: | 18 kwietnia 2023 |
forma: | książka, okładka twarda |
wymiary: | 162 × 235 mm |
liczba stron: | 320 |
ISBN: | 978-83-8144914-4 |
Książka jest reporterskim zapisem podróży prezydenta Andrzeja Dudy w okresie poprzedzającym rosyjską inwazję, jak i w czasie wojny na Ukrainie widzianych oczami dziennikarki - z pokładu prezydenckiego samolotu, z zakamarków rezydencji najważniejszych światowych przywódców, a także z centrów polityki międzynarodowej, do których dostęp mają tylko nieliczni. To opowieść o ludziach - także tych, bez których nie odbyłaby się żadna zagraniczna podróż prezydenta. To także opowieść o kulisach pracy dziennikarskiej delegacji - kilkorga osób, które mają ten zaszczyt, by podczas każdej podróży niemal krok w krok towarzyszyć prezydentowi. Także w przestworzach.
Autorka: Żaklina Skowrońska - dziennikarka, reporterka telewizyjna, absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Od 13 lat związana z Telewizją Polską, a wcześniej z redakcjami regionalnymi TVP w Kielcach oraz w Szczecinie, obecnie z TVP Info. Uczestniczka ponad 60 zagranicznych wizyt prezydenta RP.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka, audiobook ]Duchowe życie zwierzątPeter Wohlleben
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Jak rozbiłam szkło. Moje dorastanie wśród Świadków JehowyTulia Topa
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Noski. Tak ćpają polskie dzieciPiotr Mieśnik, Magda Mieśnik
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Sekta śmierci. Jak ślepa wiara, manipulacja i obsesja mogą zniszczyć życieJohn Glatt
-
nowość[ książka ]Przestawianie zwrotnicy. Jak politycy bawią się kolejąKarol Trammer
-
nowość[ książka ]Przeżyć. Droga dziewczyny z Korei Północnej do wolnościYeonmi Park, Maryanne Vollers
-
nowość[ książka, audiobook ]Pieniądz. Historia ludzkościDavid McWilliams
-
nowość[ książka, e-book ]Rywalki. Dziesięć utalentowanych kobiet, które zmieniły historięPaola Calvetti
-
nowość[ książka, e-book ]Przeklęty. Historia domu SmurlówEd Warren, Lorraine Warren, Robert Curran, Jack Smurl, Janet Smurl
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Oddycham, odkąd moi rodzice umarliKatarzyna Butowtt, Wiktor Słojkowski
-
nowość[ książka, e-book ]Inny dom. Ludzie, system i granice wsparcia w polskich DPSJędrzej Dudkiewicz
-
nowość[ audiobook, e-book ]Sad idzieIrena Krzywicka
LINKI SPONSOROWANE